Байковецька об’єднана територіальна громада утворилася в серпні 2015 року. До її складу ввійшли Шляхтинці, Гаї Гречинські, Лозова, Курники, Стегниківці й Дубівці. Участь у виборах взяли майже дві тисячі мешканців.
Відтак старостою села Шляхтинці стала 43-річна Ірина Перенс. До цього часу 25 років працювала завідуючою місцевого дитячого садочка.
За неї віддали голоси 169 виборців із 382, що взяли участь у голосуванні. На виборах старости села балотувалися чотири кандидати.
У Гаях Гречинських з невеликим відривом переміг 59-річний Роман Каліщук. Кандидатів на старосту села було двоє. Роман Антонович родом із Стегниковець, перед тим, як стати кандидатом у старости, був безробітним.
Як у Гаях Гречинських, так і в Шляхтинцях про Романа Антоновича і про Ірину Йосипівну відгукуються лише позитивно. За словами мешканців, вони займають активну позицію і з ними буде легко й добре працювати.
У селі Стегниківці на вибори пішли чотири кандидати, але з великим відривом перемогла 30-річна Марія Савицька.
На виборах у Лозовій участь брали три кандидати й перемогу отримав колишній сільський голова 58-річний Петро Олійник.
Вибори у селі Курники пройшли без конкуренції, адже там був лише один кандидат, який, власне й став старостою – 59-річний Володимир Гуль. До цього часу він був виконуючим обов’язки старости Лозови і Курників.
В Дубівцях перемогу здобула 43-річна Оксана Козіброда, діловод Дубовецької сільської ради. Загалом у виборах брали участь три кандидати.
09 квітня 2026
Майданчик для відкритого діалогу «Громади...
15 квітня о 14:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру відбудеться захід у форматі майданчика для...
09 квітня 2026
Експертна оцінка фінансової спроможності територіальних громад за підсумками 2025 року (рейтинг)
Експертна оцінка фінансової спроможності...
Аналітика щодо фінансового стану територіальних громад за підсумками 2025 року. Автори: Яніна Казюк, доктор...
08 квітня 2026
Мінфін у березні забезпечив перерахування з...
У березні 2026 року Мінфін згідно з бюджетним законодавством забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів до...
08 квітня 2026
Продовжено запит цінових пропозицій щодо...
Проєкт DECIDE оголошує закупівлю послуг з проведення комплексного дослідження щодо особливостей функціонування...