Першим об’єднаним територіальним громадам Дніпропетровщини – рік. За цей час вони збільшили свої доходи до 10 разів та розпочали реалізацію понад 200 інфраструктурних проектів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«16 об’єднаних громад Дніпропетровщини відзначають перший день народження. Рік тому вони не побоялися взяти на себе відповідальність за розвиток власних територій. Натомість – отримали більші доходи та нові можливості для будівництва водоводів, ремонтів садочків, реконструкцій лікарень, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Доходи об’єднаних територіальних громад зросли до 10 разів, і вони розпочали втілювати у життя понад 200 проектів».
Святкує річницю і Сурсько-Литовська громада. Рік тому до неї увійшли села Сурсько-Литовське, Сурсько-Клевцеве, Новомиколаївка та Зелений Гай. У них мешкають понад 6 тисяч людей.
«За рік бюджет нашої об’єднаної територіальної громади зріс у чотири рази – з близько 5 мільйонів гривень до понад 22 мільйонів гривень. Завдяки цьому, у Сурсько-Литовському вставили нові вікна у школі, створюємо власний центр первинної медико-санітарної допомоги, зводимо «з нуля» центр надання адмінпослуг, ремонтуємо будинок культури», – розповіла секретар Сурсько-Литовської територіальної об’єднаної громади Ніна Буряк.
28 серпня 2026
Вінниця шукає керівника транспортного...
У Вінниці триває відкритий відбір на посаду генерального директора КП «Вінницька транспортна компанія». Вперше місто...
28 серпня 2026
Від тимчасового житла до інтеграції: як держава і громади шукають довгострокові рішення для ВПО
Від тимчасового житла до інтеграції: як держава...
На п’ятому році повномасштабної війни питання житла для внутрішньо переміщених людей дедалі менше зводиться до того,...
28 серпня 2026
Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки
Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки
SALAR International оголошує вакансію експерта(-ки) з безпеки. Роль передбачає надання періодичного аналізу...
27 серпня 2026
Віталій Безгін: громади отримають додатково 1 млрд грн на проєкти відновлення
Віталій Безгін: громади отримають додатково 1...
Уряд збільшив на 1 млрд грн фінансування Програми з відновлення України, що реалізується за підтримки Європейського...