В облдержадміністрації обговорили стан освоєння коштів інфраструктурної субвенції ОТГ

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася робоча нарада з головами об’єднаних територіальних громад Прикарпаття щодо освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на формування інфраструктури ОТГ.

Під час наради сільські голови Старобогородчанської та Верхнянської ОТГ, а також селищний голова Печеніжинської ОТГ доповіли про хід освоєння коштів по кожній із громад. Наразі найкращі показники у Старобогородчанській громаді, де за період з квітня освоєно більше 97 відсотків коштів. Завдяки цьому зроблено капітальні ремонти чотирьох ділянок дороги, а також капітальні ремонти приміщень Нивочинської та Гринівської ЗОШ І-ІІ ст, відремонтовано Лесівський НВК І ст. та адмінприміщення Старобогородчанської ОТГ.

Щодо двох інших громад, було визначено проблеми, з якими стикнулися голови під час освоєння коштів та надано кваліфіковані консультації їх вирішення.

Як зауважили голови об’єднаних територіальних громад, затримки чи збоїв у фінансуванні немає – всі кошти надходять згідно з помісячним розписом державного бюджету регулярно. Станом на 10 жовтня цього року на рахунки ОТГ вже поступило 17 004,4 тисяч гривень.

Додамо, що на поточний рік для вищезгаданих громад передбачено кошти у сумі 21 862,3 тисячі гривень. Зокрема, для Печеніжинської ОТГ передбачено 9 384, 9 тисяч, для Верхнянської – 7 913,3 тисяч та для Старобогородчанської – 4 564,1 тисяч.

Читайте також:

06 лютого 2026

Акселераційна програма Clusters4Regions: новий етап розвитку кластерного менеджменту в Україні

Акселераційна програма Clusters4Regions: новий...

  2 лютого розпочала роботу Школа кластерного менеджменту #Clusters4Regions — акселераційна навчальна програма...

06 лютого 2026

Анонс: як Україна адаптує місцеве самоврядування до стандартів ЄС — підсумки проєкту ЦППР

Анонс: як Україна адаптує місцеве...

Система місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні зіштовхується з викликами воєнного...

05 лютого 2026

05 лютого 2026

Час на якість: що дає громадам відтермінування містобудівних дедлайнів

Час на якість: що дає громадам відтермінування...

У попередніх матеріалах ми говорили про «страх підпису» у відбудовчих проєктах — явище, з яким сьогодні стикаються...