Володимир Гройсман: Місцеві громади матимуть достатній рівень компетенцій і повноважень для більш ефективного вирішення проблем

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за делегування достатнього рівня компетенцій і повноважень на рівень місцевих громад, що дадуть їм можливість більш ефективно вирішувати питання. Про це Голова Уряду заявив під час презентації Комісару ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів із розширення Йоганнесу Гану електронних можливостей та електронних сервісів місцевої ради на прикладі міста Вінниця у четвер.

"Наше завдання полягає у тому, щоб ми делегували на рівень місцевих громад достатній рівенькомпетенцій і повноважень, які дадуть можливість більш ефективно вирішувати питання", - заявив Володимир Гройсман.

"Важливо створити такі передумови, щоб громади, їх роль були постійно підвищені, тому що в Україні це було питання другорядне. Центральна влада намагалася більше на себе забирати повноваження", - підкреслив він.

За його словами, досвід  запровадження електронних можливостей та електронних сервісів місцевою радою Вінниці та інших міст, що мають подібну практику, є дуже позитивним та має бути перенесеним на усю Україну у різних сферах.

У рамках робочої поїздки до Вінницької області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів із розширення Йоганнес Ган ознайомилися з роботою Вінницького міського центру надання адміністративних послуг.

15.09.2016 - 16:48 | Переглядів: 11826
Володимир Гройсман: Місцеві громади матимуть достатній рівень компетенцій і повноважень для більш ефективного вирішення проблем

Теги:

Володимир Гройсман

Область:

Вінницька область

Джерело:

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Читайте також:

09 квітня 2026

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн (+19,5 млрд грн до I кварталу 2025 р.)

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...

Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...

09 квітня 2026

Як громадам працювати з ЄС: старт курсу про муніципальні партнерства для євроінтеграції

Як громадам працювати з ЄС: старт курсу про...

Місцевому самоврядуванню можливо – і потрібно – взаємодіяти з європейськими інституціями та досягати результатів. Але...

09 квітня 2026

Експертна оцінка фінансової спроможності територіальних громад за підсумками 2025 року (рейтинг)

Експертна оцінка фінансової спроможності...

Аналітика щодо фінансового стану територіальних громад за підсумками 2025 року. Автори: Яніна Казюк, доктор...