Глобинська громада за багатьма соціально-економічними показниками (розміром території, економічним та фінансовим потенціалом, кількістю населення, розвитком інфраструктури та ін..) ввійшла до п’ятірки найбільш перспективних громад в Україні.
За аналітико-статистичними даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Глобинська громада за багатьма соціально-економічними показниками (розміром території, економічним та фінансовим потенціалом, кількістю населення, розвитком інфраструктури та ін..) ввійшла до п’ятірки найбільш перспективних громад в нашій державі, – пишуть на сайті Глобинської міської ради. Лише в цьому році фінансові надходження до Глобинської міської громади майже вдвічі більші, ніж у решти Глобинського району і ці кошти тепер міська громада має змогу використовувати на вирішення проблем розвитку міста та своїх сіл.
Зараз багато об’єктів та планів, які повинні бути збудовані та вирішені ще в цьому році, проходять різні стадії технічно-експертної підготовки, по деяких розпочаті роботи, але вже скоро з’являться конкретні результати їх втілення в життя, які дадуть змогу переконатися в перевагах територіального об’єднання громад.
Так, нині вирішуються питання про придбання двох автобусів, які мають з’єднати населенні пункти громади з її адміністративним центром. Це стосується сіл Устимівки, Бабичівки, Ярошів, Пирогів, Борисів та Опришок.
– Планується, що не менше трьох раз на день, - ділиться планами на найближчу перспективу міський голова Станіслав Джусь, - зранку в обід і ввечері такі автобуси будуть здійснювати свої маршрути. Вже зараз плануємо і маршрути і встановлення відповідно обладнаних захистом від негоди та літнього сонця - зупинок. Ми не хочемо запрошувати перевізників, які б диктували нам свої умови щодо тарифів на перевезення жителів громади, а плануємо створити своє комунальне автотранспортне підприємство, яке, по-перше, дасть змогу нам створити нові робочі місця в громаді, а, по-друге, депутати зможуть регулювати самі вартість проїзду, виділяючи за необхідності дотації на перевезення пасажирів. Крім того, маючи власний громадський транспорт, впевнений, що ми позбудемося проблем з перевезенням пільгових категорій населення, яких зможемо перевозити безкоштовно, а це буде суттєвим захистом прав такої категорії осіб.
Область:
Полтавська областьГромади:
Глобинська міська об’єднана територіальна громадаДжерело:
«Коло»
Поділитися новиною:
19 січня 2021
21 січня - презентація результатів програми CANactions School SPACES
21 січня - презентація результатів програми...
21 січня 2020 року о 19:00 відбудеться онлайн-презентація результатів освітньої програми CANactions School...
18 січня 2021
Затверджено 96% місцевих бюджетів - дані Мінфіну
Затверджено 96% місцевих бюджетів - дані Мінфіну
Станом на 18 січня 2021 року в Мінфіні наявна інформація щодо затвердження 1537 бюджетів, що становить 96% від їх...
18 січня 2021
79% соціальних об’єктів передані у комунальну власність громад - дані Мінрегіону
79% соціальних об’єктів передані у комунальну...
Триває процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад. Загалом по країні вже...
18 січня 2021
Роль асоціацій органів місцевого самоврядування - європейський досвід
Роль асоціацій органів місцевого самоврядування...
Автор: Магнус Ліллестрьом, експерт SKL International Цей матеріал має на меті окреслити деякі загальні...
18 січня 2021
Дві громади на Херсонщині уклали договори про співпрацю у розвитку туризму
Дві громади на Херсонщині уклали договори про...
Каланчацька і Тягинська територіальні громади (Херсонська область) співпрацюватимуть у напрямку реалізації проєкту...