«Залізо міцніє у руках коваля» - такий девіз Єлізарівської громади

Офіс реформ поцікавився в голови громади Віталія Стеценка, що вдалося зробити громади на першому році становлення?

- Насамперед, нам вдалося зрозуміти значимість самостійності у вирішенні важливих питань життя та розвитку громади. І розпочати втілювати в життя позитивні сподівання членів громади. Виділити більш важливі проекти – дуже важко. Кожен з них важливий та знаковий для кожного громадянина. Успіхом можна вважати уже сам факт об’єднання 4-х громад в одну. Реальними ж досягненнями будемо гордитись по закінченні 2016 року. За власні кошти громади плануємо реалізувати проектів на суму майже 2 млн. грн. За кошти інфраструктурної субвенції розпочато реалізацію наступних проектів: «Капітальний ремонт водопровідної мережі з облаштуванням нової свердловини та башти Рожновського у с.Промінь Солонянського району Дніпропетровської області», «Капітальний ремонт будівлі КЗО Новомар'ївська НСЗШ с. Новомар'ївка Солонянського району Дніпропетровської області з використанням енергозберігаючих технологій», «Впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій (встановлення сонячних панелей) та проведення капітального ремонту покрівлі даху Єлізарівської СЗШ Солонянського району Дніпропетровської області», «Капітальний ремонт КЗО Незабудинська СЗШ у с.Незабудине Солонянського району Дніпропетровської області», «Капітальний ремонт будівлі КЗК Новомар'ївський будинок культури с. Новомар'ївка Солонянського району Дніпропетровської області з використанням енергозберігаючих технологій», «Капітальний ремонт будівлі КЗО Єлізарівський дошкільний заклад ясла-садочок «Веселка» селище Єлізарове Солонянського району Дніпропетровської області з використанням енергозберігаючих технологій».

Плани на майбутнє? Це мабуть найскладніше питання, бо хочеться зробити дуже багато, тому скажу коротко - йти вперед і розвиватись, покращувати життя громади - «Залізо міцніє у руках коваля".

Читайте також:

09 липня 2026

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють з громадами

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса...

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють...

09 липня 2026

Не одна модель: як українські громади переосмислюють громадську участь під час війни

Не одна модель: як українські громади...

Повномасштабна війна не лише змінила форми громадської участі а й продемонструвала, що в різних умовах виникають...

09 липня 2026

Затверджено новий порядок використання коштів Державного фонду регіонального розвитку

Затверджено новий порядок використання коштів...

  8 липня уряд затвердив новий Порядок використання коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та...

09 липня 2026

В Україні запрацював новий інструмент підготовки муніципальних проєктів до фінансування

В Україні запрацював новий інструмент...

  Швейцарсько-український інструмент з підготовки муніципальних проєктів (PPF4Ukraine) офіційно запрацював в...