Ми не говоримо, що у нас все гарно, у нас – по-різному, але ми віримо у те, що робимо – історія Жовтневої об’єднаної громади

Знімальна група Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO побувала на Дніпропетровщині, в гостях у Жовтневої об’єднаної громади, яка за менше ніж рік існування вже досягла неабияких результатів. Загалом мають проектів розвитку на 40 млн грн.

Зараз керівництво громади заходилося встановлювати діодне вуличне освітлення у селах об’єднаної громади. «Нічого, що дорогувато, це ж на майбутнє», - говорить голова громади Артур Шевцов.

Не латати діри, а мати стратегію розвитку, не жалітися, що важко, а працювати, залучаючи людей, які горять своєю справою – така філософія у цій громаді. Там не звикли чекати допомоги звідкілясь, не звикли боятися невідомого, отже й великі досягнення у Жовтневій точно не забаряться. 

DESPRO — це швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat). 

04.08.2016 - 21:13 | Переглядів: 10032
Ми не говоримо, що у нас все гарно, у нас – по-різному, але ми віримо у те, що робимо – історія Жовтневої об’єднаної громади

Відео:

Область:

Дніпропетровська область

Громади:

Вакулівська сільська об’єднана територіальна громада Вакулівська територіальна громада

Джерело:

Читайте також:

20 лютого 2026

Місцева статистика: Як перетворити розрізнені дані на фундамент розвитку громад та інвестиційну привабливість

Місцева статистика: Як перетворити розрізнені...

У Києві відбулася стратегічна зустріч "Статистика громад", організована Державною службою статистики України за...

20 лютого 2026

I_CAN масштабує навчання УПІ

I_CAN масштабує навчання УПІ

I_CAN розпочав масштабування по всій Україні своєї Навчальної програми з управління публічними інвестиціями для...

20 лютого 2026

«Мова розвитку» Част. 2: Фонди та інструменти політики згуртованості ЄС

«Мова розвитку» Част. 2: Фонди та інструменти...

«Мовою розвитку» ЄС описують не лише цілі та принципи регіональної політики ЄС, а й конкретні відповіді на практичні...

19 лютого 2026

Анонс: вебінар «Обговорення змін до Порядку організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти»

Анонс: вебінар «Обговорення змін до Порядку...

Які практичні кроки мають здійснити керівники та педагоги, щоб ефективно впровадити ключові зміни до Порядку...