Під час об'єднання Калинівської та Дружелюбівської громад вінницької області вдалось зберегти посади усіх чиновників. Про це Vlasno.info повідомила секретар Калинівської міськради Лариса Кудін.
– Колишній голова сільради Інга Притуляк обрана старостою Дружелюбівки, виконує свої обов'язки в селі та входить у виконком об'єднаної громади. Колишній секретар зараз працює у загальному відділі міськраді, але робоче місце має у Дружелюбівці, – розповідає вона. – Колишній землемір мала і тоді і зараз 0,5 ставки, бухгалтер сільради перейшла працювати у новостворений відділ освіти, який нараховує 15 працівників.
За словами Лариси Павлівни, до об'єднання відділ освіти знаходився у райдержадміністрації. Опісля освітянську сферу передали на опікування новоствореній об'єднаній територіальній громаді (ОТГ). Тому постало питання про створення окремого підрозділу. Також почало роботу фінансове управління з чотирьох осіб.
– У найближчому майбутньому розширювати штат не плануємо. Поки що справляємось власними зусиллями,– наголошує Лариса Кудін.
Окрім загального відділу в Калинівській ОТГ працює відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій та бухгалтерський відділ, які нараховують 15 працівників.
Область:
Вінницька областьГромади:
Калинівська міська об’єднана територіальна громада Калинівська територіальна громадаДжерело:
Власно
17 жовтня 2025
Агломерації майбутнього: що обговорюватимуть на ІІ Міжнародному форумі агломерацій в Україні
Агломерації майбутнього: що обговорюватимуть на...
Які просторові моделі допоможуть українським агломераціям розвиватися швидше? Як працює метрополійне...
17 жовтня 2025
Громади в центрі кліматичної трансформації: як...
В Україні триває активна робота над кліматичною та енергетичною трансформацією, і ключову роль у цьому...
17 жовтня 2025
Вебінар «Рівність в освіті в розрізі сільських та міських громад»
Вебінар «Рівність в освіті в розрізі сільських...
Запрошуються освітні управлінці – керівники і фахівці органів управління освітою, директори та управлінські...
17 жовтня 2025
Українські регіони на EURegionsWeek 2025: згуртованість, партнерства, інновації
Українські регіони на EURegionsWeek 2025:...
15 жовтня у Брюсселі завершився Європейський тиждень регіонів і міст 2025 (EURegionsWeek) — масштабний захід, який...