До Мельнице-Подільської школи підведено воду

Майже 20 років у Мельнице-Подільській загальноосвітній школі, де навчається понад 400 учнів,  не була підведена вода, та й вбиралень у приміщенні не було.  Діти змушені були користуватися туалетами на вулиці.  І ось, поки учні насолоджуються канікулами, у школі – свято: пробурена свердловина, і вода вже надходить до шкільних приміщень, в яких облаштовано новенькі санвузли.

«Звичайно, можливо ця подія не є визначною на рівні держави. Але вона є радісною для  усієї Мельнице-Подільської громади, - наголосив на урочистостях голова обласної  ради Віктор Овчарук. – Для мене особисто вирішення проблеми з водою у школі було принциповим питанням.  Адже йдеться про дітей, про те, щоб комфортно їм було навчатися та перебувати у школі. Зрештою, мова про здоров’я учнів. Спільними зусиллями та завдяки спонсорським коштам  проблему вдалося вирішити».

На урочистості зійшлося чимало батьків, вчителів, мешканців Мельниця-Подільської. «Я складаю величезну дяку голові обласної ради, нашому депутату Віктору Овчаруку, - зазначив селищний голова об’єднаної громади Володимир Боднарчук. – Це питання він взяв під особистий контроль і доклав багато зусиль, щоб були позитивні результати. Тепер у нашій школі створені нормальні гідні умови для навчання і для того, щоб діти виростали здоровими».

На буріння свердловини та підведення води до школи було витрачено 60 тисяч гривень. Усі кошти – спонсорські.

Облаштування санвузлів у школі обійшлося у 150 тисяч гривень. Ці кошти виділила селищна рада. «Це ще один успішний приклад  доцільності створення об’єднаних громад, як це зробили у Мельнице-Подільській, - наголосив Віктор Овчарук. – Громада отримала кошти на соціальний розвиток, і сама визначає, на які потреби їх спрямовувати і як ними розпоряджатися».

Область:

Тернопільська область

Громади:

Мельнице-Подільська селищна об’єднана територіальна громада Мельнице-Подільська територіальна громада

Джерело:

Сайт Тернопільської обласної ради

Читайте також:

06 липня 2026

У червні громадам спрямували 38,5 млрд грн: Мінфін прозвітував про перерахування трансфертів

У червні громадам спрямували 38,5 млрд грн:...

У червні 2026 року Мінфін згідно з бюджетним законодавством забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів до...

06 липня 2026

Відкритий конкурс для залучення національних короткострокових експертів з права U-LEAD з Європою, Фаза III – Проєкт DRD-ES Team

Відкритий конкурс для залучення національних...

Відкритий конкурс для національних короткострокових експертів: Юридична експертиза щодо розмежування та розподілу...

06 липня 2026

Навчання U-LEAD надихнуло на створення Школи місцевого самоврядування для молоді Роздільнянської громади

Навчання U-LEAD надихнуло на створення Школи...

Навчальна програма «Кроки для спеціалістів. Участь жителів у вирішенні питань місцевого значення» включала не лише...

03 липня 2026

«Українські громади сьогодні є повноцінними учасниками європейського діалогу»

«Українські громади сьогодні є повноцінними...

Широківська громада Запорізької області працює в умовах, які для багатьох європейських муніципалітетів залишаються...