У Зимнівській ОТГ реконструюють мережу вуличного освітлення

Уряд виділив 12 мільйонів гривень для соціально-економічного розвитку Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів Волині, а також Нововолинська та Володимир-Волинського.

В пріоритеті спорудження дитячих майданчиків на території майже всіх сільських рад, а також проведення ремонтних робіт ряду об’єктів медичної та освітянської галузей.

За ці кошти відбудеться покращення і в деяких волинських об’єднаних територіальних громадах.

Наприклад, реконструюють мережі вуличного освітлення по вул. Новій, Дружби, Лесі Українки у селі Льотниче Зимненської об’єднаної територіальної громади. На це передбачено 149,6 тисяч грн.

Також відбудеться реконструкція паливної та впровадження енергозберігаючих та термореноваційних заходів в будинку культури м. Устилуг Устилузької ОТГ, що на вул. Левінцова, 18. Сума – 99,8 тисяч грн.

Нові сучасні дитячо-спортивні майданчики вартістю кожного 79, 8 тисяч гривень облаштують у 17 та місті Устилуг, що є центром однієї із об’єднаних територіальних громад.

Читайте також:

10 липня 2026

Безпечна вода під час війни: результати дослідження показали, як громадам краще готувати людей до кризових ситуацій

Безпечна вода під час війни: результати...

Пошкодження водогонів, тривалі перебої з водопостачанням, використання криниць та альтернативних джерел води стали...

10 липня 2026

Українська урбаністична платформа розпочала всеукраїнське дослідження урбаністичного сектору

Українська урбаністична платформа розпочала...

Громадська організація «Українська урбаністична платформа» розпочинає всеукраїнське опитування професійної спільноти:...

09 липня 2026

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють з громадами

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса...

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють...

09 липня 2026

Не одна модель: як українські громади переосмислюють громадську участь під час війни

Не одна модель: як українські громади...

Повномасштабна війна не лише змінила форми громадської участі а й продемонструвала, що в різних умовах виникають...