В Пісочинській селищній раді (смт. Пісочин, Харківська область) за рахунок бюджетної децентралізації та надходжень до бюджету додаткових коштів розпочато будівництво нової школи. Додаткові ресурси у бюджеті селища в розмірі 16 млн грн з’явилися, у першу чергу, завдяки надходженням від акцизного збору та плати за адміністративні послуги, які тепер надходять у розпорядження місцевих.
Новий освітній заклад буде розрахований на навчання у ньому 640 учнів. Будівництво, яке вже розпочалось, розраховане на три роки. На зведення школи у бюджеті заплановано 72 млн грн.
Наразі Пісочин знаходиться у процесі добровільного об’єднання. Пісочинська селищна рада ініціювала об'єднання громад 4 селищ та 4 сіл в одну об'єднану громаду з центром у селищі Пісочин. На відповідне рішення селищної ради є вже позитивний висновок Харківської ОДА.
Це, за підрахунками селищної ради, дозволить збільшити бюджет ще на 10 млн грн. Уже вирішено, що їх спрямують на потреби соціально-економічного розвитку: капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів соціальної сфери.
Область:
Харківська областьГромади:
Пісочинська селищна об’єднана територіальна громада Пісочинська територіальна громадаДжерело:
Сайт АМУ
02 червня 2026
Місто української слави. Інтерв’ю голови Очаківської міської ради Сергія Бичкова
Місто української слави. Інтерв’ю голови...
Голова Очаківської міської ради Миколаївської області капітан-лейтенант запасу Сергій Бичков про тисячі квадратних...
02 червня 2026
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
01 червня 2026
Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює постанова Кабміну № 676 для громад
Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює...
Уряд ухвалив довгоочікувані зміни до Методики нормативної грошової оцінки (НГО) земельних ділянок. Постанова КМУ №...
01 червня 2026
Анонс: вебінар «Актуалізація даних працівників...
Запрошуємо керівників закладів загальної середньої освіти та представників територіальних громад долучитися до...