Високооплачувані робочі місця, якісна медицина, створення максимум можливостей для виховання молоді, найбезпечніші умови збереження екології – ті питання, над якими, безперечно, тепер працюватимуть у Голобській об’єднаній громаді Ковельського району.
Їх вирішення і пропишуть у Стратегії сталого розвитку на десятиліття, яку спільно з громадою готують фахівці Обласної молодіжної громадської організації «Волинський Інститут Права» та ВОГО «Асоціація регіонального розвитку», - повідомляє прес-служба Волинського Інституту Права.
Робота ведеться в рамках проекту «Спільними зусиллями плануємо майбутнє громади», що реалізовується за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».
Такі обговорення відбулися у 3-х фокус групах: спочатку власне стратегічне бачення окреслили сільські старости та працівники селищної ради, тоді до обговорення залучили місцевий актив, а згодом запитали думку у представників бізнесу. Голобський селищний голова Сергій Гарбарук наголосив:
«Нам підставляють плече, ми радо відгукуємося. А ще – дійсно розуміємо, що такі важливі рішення не повинен приймати сам голова. Маємо почути вашу думку, щоб врахувати у процесі написання Стратегії».
«Те, що ми сьогодні напрацьовуємо, визначить, як ви житимете у майбутньому. Ні науковці, ні влада не спроможні диктувати і знати, як і що краще людям на місцях. Сьогодні ми намітимо напрямки, окреслимо можливі шляхи їх реалізації, чітко намалюємо в уяві, чого очікуємо в результаті», – зазначив президент Асоціації регіонального розвитку Анатолій Пархомюк, наголосивши, що написання Стратегії та подальша активність жителів дасть змогу залучати такі необхідні кошти для розвитку, якими зараз з Україною відносно щедро ділиться Європа. Быльше - ТУТ
01 липня 2025
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне управління, децентралізація та парламентаризм
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне...
Лабораторія законодавчих ініціатив шукає досвідчених аналітиків/-инь у сферах: державне управління, децентралізація...
01 липня 2025
Надмірні координація і планування можуть зашкодити мотивації та творчості агентів місцевого розвитку. Минуло вже...
01 липня 2025
Липневі каталоги можливостей: що нового для розвитку громад?
Липневі каталоги можливостей: що нового для...
Українські громади — це історії відваги, відновлення та змін. Попри існуючі виклики, вони продовжують шукати ресурси...
01 липня 2025
Як у закладах освіти Чернігівської громади мрії учнів і учениць стали реальністю
Як у закладах освіти Чернігівської громади мрії...
У межах ініціативи «Громадський бюджет на дитячі мрії», що реалізується спільно громадою та...