Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови вінницької ОДА Андрій Гижко.
«За підсумками чотирьох місяців поточного року ми фіксуємо виконання місцевих бюджетів на рівні 99,6%. Це означає, що із виконанням бюджетних призначень за цей період впоралися 694 із 697 громад. Це дуже серйозний показник, бо, скажімо, зазвичай у першому півріччі ще торік ми мали показник виконання на рівні 56-58%. Це прямий наслідок фінансової децентралізації», - сказав Гижко.
За його словами, 20 територіальних громад області за чотири місяці виконали річний бюджет, ще 27 виконали річні бюджетні призначення на 75%. Не впоралися із планами по надходженнях тільки три сільські громади.
Порівняно з показниками 2016 року, станом на 1 червня на 35 млн грн більше зібрано до обласного бюджету, до місцевих бюджетів – більше на 240 млн грн.
Окрім збільшення власних надходжень, дві об’єднаних громади області отримали на розвиток 5, 8 млн грн субвенцій з Державного бюджету.
14 травня 2026
KSE Institute: Форум голів громад I_CAN...
Представники міністерств та державних банків наголосили: громадам дедалі важливіше мати чітку та якісну стратегію...
13 травня 2026
Профтех як точка зростання: чому громади не бачать того, що у них є
Профтех як точка зростання: чому громади не...
«Без школи немає села» - цій фразі десятки років, але вона набуває особливої ваги щоразу, коли над населеним пунктом...
13 травня 2026
АРР Волинської області об’єднала три громади...
Агенція регіонального розвитку (АРР) Волинської області об’єднала Горохівську, Локачинську та Павлівську громади...
13 травня 2026
Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості Ukraine Facility
Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості...
Ключовим механізмом підтримки відновлення, реконструкції та модернізації України Європейським Союзом є Механізм...