Рішення щодо кількості учнів в опорній школі можна приймати на рівні громади, - телефонна лінія МОН

2 червня у Міністерстві освіти і науки України розпочала роботу пряма телефонна лінія МОН для об'єднаних територіальних громад з питань освіти.

У перший день роботи прямої телефонної лінії на запитання представників органів місцевого самоврядування відповідали заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей та експерт шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеїтосманов.

Зокрема, стосовно статусу і структури опорних шкіл та їх філій заступник міністра зазначив, що організація опорних шкіл регламентується постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про освітній округ».

В документі зазначено рекомендації щодо кількості учнів, однак рішення про створення опорної школи з меншою кількістю учнів може бути ухвалене на рівні органів місцевого самоврядування.

Під час телефонної лінії також були порушені питання наповнюваності в початкових класах-комплектах, механізмів забезпечення якості освіти та ефективності використання фінансових ресурсів в освітніх округах.

Наступна пряма телефонна лінія відбудеться 16 червня з 16.00 до 18.00. Номер прямої лінії: 044 486 24 42.

Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу otg@mon.gov.ua. Відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua у розділі «Опорні школи».

03.06.2016 - 17:36 | Переглядів: 25811
Рішення щодо кількості учнів в опорній школі можна приймати на рівні громади, - телефонна лінія МОН

Теги:

освіта МОН Павло Хобзей опорна школа

Джерело:

Міністерство освіти і науки

Читайте також:

07 квітня 2026

Засади розмежування та розподілу повноважень між рівнями публічного врядування: Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт

Засади розмежування та розподілу повноважень...

7 квітня Верховна Рада прийняла за основу урядовий законопроєкт про засади розмежування та розподілу повноважень між...

07 квітня 2026

Мапа ресурсів для розвитку громад та бізнесу — додавайте свої можливості і ставайте частиною змін!

Мапа ресурсів для розвитку громад та бізнесу —...

В Україні вже є інструмент, який економить сотні годин пошуку і відкриває доступ до багатьох ресурсів для розвитку та...

06 квітня 2026

Анонс: вебінар «Громадські обговорення під час формування плану мережі ЗЗСО: особливості проведення. Частина 3»

Анонс: вебінар «Громадські обговорення під час...

  Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди закладів освіти та юристів органів...