Сьогодні у житті не лише Бучі, а й усієї Київщини відбулася важлива подія - гостинно відкрив двері сучасний ЦНАП. На урочистості до міста завітали з цієї нагоди голова Київської обласної ради Ганна Старикова та її перший заступник Володимир Майбоженко, виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик, мери міст, голови районних рад із Київщини, депутати міської ради, голови сіл та селищ, які виявили бажання об'єднатися в одну громаду з центром у Бучі, мешканці міста.
ЦНАП – один з дієвих інструментів реформи децентралізації, яку впроваджує держава . Саме про це неодноразово наголошує Президент України Петро Порошенко.
Глава держави заявив , що це " ще один наш рубіж боротьби з корупцією. Це ще один крок для того, щоб зробити життя громадян кращим, для того, щоб створити мотивацію для людей, на власні очі переконатися, що ситуація з владою змінюється на краще. Отже, крок перший - це децентралізація, крок другий - це боротьба з корупцією".
-Відкриття ЦНАПів –– це та реформа, яку реально відчують люди. І та реформа, з якою стикається постійно ледь не кожен мешканець міста і села,- зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
- Реформи в Україні починаються зі зміни взаємовідносин між державою та громадянином,- продовжила у своєму виступі з нагоди цієї події голова КОР Ганна Старикова.- Коли громадянин стане клієнтом, а держава виконавцем – тоді ми побудуємо Європу в Україні. У Бучі вже зроблено важливі кроки у цьому питанні.
ЦНАП – це реальне забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг, виконання стандартних, спрощених схем “руху” до бажаного результату.
27 листопада 2025
Запрошуємо долучитися до Форуму цивільного захисту “Синергія заради безпеки”
Запрошуємо долучитися до Форуму цивільного...
4 грудня у Києві відбудеться Форум цивільного захисту “Синергія заради безпеки”, організований Фондом...
26 листопада 2025
Біовідходи — ресурси для громад та бізнесу. Як використати їх ефективно?
Біовідходи — ресурси для громад та бізнесу. Як...
В управлінні біовідходами українські бізнеси можуть вигідно заявити про себе як на локальному, так і на...
26 листопада 2025
Курс «Підтримка креативної економіки» для регіонального розвитку від British Council та UCORD
Курс «Підтримка креативної економіки» для...
Шукаємо творців політик, представників культурних інституцій та професіоналів у сфері креативних індустрій,...
26 листопада 2025
Освітня субвенція, фінансування освіти у...
25 листопада в Києві Програма Polaris у партнерстві з Міністерством освіти і науки України провела конференцію...