У селі Білоберізьці Верховинського району відбулася перша сесія Білоберізької об’єднаної територіальної громади.
На першій сесії було прийнято необхідні рішення, які забезпечать організаційну та правову основу для подальшої повноцінної роботи об’єднаної територіальної громади.
Голова об’єднаної територіальної громади Дмитро Іванюк серед завдань в роботі новообраної ради як пріоритетні вбачає посилення відповідальності кожного члена територіальної громади за розвиток та облаштування населених пунктів, які об’єдналися, покладаючи великі надії на децентралізацію, зокрема, на збільшення фінансових можливостей та розширення повноважень органів влади на місцях.
Він також презентував депутатам ряд проектів, спрямованих на поліпшення якості життя людей, які можна буде реалізувати, а також розповів про своє бачення оптимізації в роботі управлінських служб в об’єднаній громаді.
23 червня 2026
Анонс. Круглий стіл «Повноважність місцевих рад в умовах воєнного стану»
Анонс. Круглий стіл «Повноважність місцевих рад...
Дата: понеділок, 29 червня 2026 року Час: 11:00 - 12:30 Місце проведення: Українське національне інформаційне...
23 червня 2026
24 червня – панельна дискусія “Розбудова...
Як ефективне стратегічне планування може слугувати інструментом пріоритезації під час управління публічними...
23 червня 2026
Ужгород і португальська Майа стали містами-побратимами
Ужгород і португальська Майа стали...
Ужгород розширив мережу міжнародних партнерств, уклавши угоду про співробітництво з португальським містом Майа....
22 червня 2026
Бібліотекарі громад Харківщини вивчали досвід сучасних бібліотек Польщі
Бібліотекарі громад Харківщини вивчали досвід...
Десять бібліотекарів із Валківської, Богодухівської, Краснокутської та Коломацької громад Харківської області взяли...