Сьогодні, 5 травня, відбулося засідання обласної робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка.
Як повідомили під час засідання, у рамках децентралізації 5 громад вирішили об’єднатися за принципом 1 громада – 1 район, адже мають для цього повний набір даних (кількість населення і віддаленість сіл від центру громади). Залишитися цілісними вирішили: Вільшанський, Голованівський, Компаніївський, Ульяновський та Устинівський райони.
Об’ єднатися за принципом 1 громада – 1 район також висловили бажання Долинський (за методикою тут варто створювати дві громади), Олександрівський, Новгородківський, Новгородківський та Знам’янський райони. В останньому випадку проти такого об’єднання виступила Суботівська громада.
16 квітня 2026
Захід відкриття U-RESTORE: діалог про відновлення в інтересах громади
Захід відкриття U-RESTORE: діалог про...
Проєкт U-RESTORE запрошує представників і представниць 12 обраних територіальних громад Дніпропетровської та...
16 квітня 2026
Виняток, що стає нормою. Як має регулюватися воєнне управління
Виняток, що стає нормою. Як має регулюватися...
Якщо виняток існує достатньо довго, він перестає бути винятком. Він стає системою. Саме це зараз відбувається з...
16 квітня 2026
Стартував курс «Муніципальні партнерства для євроінтеграції»: ключові висновки
Стартував курс «Муніципальні партнерства для...
Стартував онлайн-курс «Муніципальні партнерства для євроінтеграції», і ми ділимося ключовими висновками з першої...
16 квітня 2026
Онлайн-вебінар «Від інтуїтивних рішень до зрілого управління на основі даних»
Онлайн-вебінар «Від інтуїтивних рішень до...
Як громаді перейти від розрізнених таблиць, ручного збору інформації та ситуативних рішень до системного управління...