21-22 квітня 2016 року у Львові буде проведена Міжнародна конференція «Децентралізація влади – сучасні виклики та можливості», в рамках якої відбудеться фахова дискусія щодо децентралізації влади в Україні. На цю подію до Львова приїде Ханс-Йоахім Фухтель, Парламентський державний секретар Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН, депутат Бундестагу. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
Захід організує Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні у партнерстві з Громадською організацією «Інститут врядування», м. Львів.
Мета конференції – визначення сучасних політичних, соціально-економічних і управлінських викликів в умовах децентралізації влади в Україні та обговорення перших результатів процесу об’єднання територіальних громад, а також ознайомлення з можливостями налагодження партнерських стосунків між українськими та німецькими містами і громадами. Більше - ТУТ
07 серпня 2026
Красносільська громада стала першою сільською...
У 2025 році Красносільська громада на Одещині розпочала переробляти біовідходи на добрива та залучати мешканців до...
07 серпня 2026
Стартує набір на програму «Стійкі громади» для...
ГО «ДЕСПРО» у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Вищою школою публічного...
07 серпня 2026
Анонс: 13 серпня запрошуємо громади на...
13 серпня відбудеться інформаційна сесія для громад, зацікавлених у співпраці з канадським проєктом «Відновлення для...
06 серпня 2026
13 серпня – онлайн-лекція «Громада і люди з досвідом війни: як будувати взаємодію»
13 серпня – онлайн-лекція «Громада і люди з...
13 серпня 2026 року о 14.30 відбудеться безоплатна онлайн-лекція «Громада і люди з досвідом війни: як будувати...