У Михайлівському районі відбулось засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад району за участі регіональних консультантів Офісу з питань підтримки впровадження децентралізаційної реформи у Запорізькій області. До складу робочої групи увійшли усі голови сільських та селищних рад району, представники районної ради, спеціалісти районної державної адміністрації та лідери громадської думки, які переймаються питаннями розвитку району.
Відповідно до порядку денного розглядались питання щодо об’єднання Михайлівського району у конфігурації 1 район - 1 громада та 3 громади, як це передбачено у перспективному плані формуванні територій громад області. З цього приводу дискутували усі запрошені на засіданні.
Регіональні консультанти Офісу роз’яснили основні аспекти законодавства щодо об’єднання територіальних громад, поінформували про переваги та перспективи, які отримає громада у разі ініціювання об’єднання та надали методичні рекомендацій з питань формування бюджетів майбутніх громад.
За підсумками засідання буде складено протокол та узгоджено варіанти подальшого об’єднання, який задовольнить інтереси усіх громад Михайлівського району.
17 серпня 2026
Реєстрація триває – встигніть долучитися!
Реєстрація триває – встигніть долучитися!
Понад 200 учасників уже розпочали навчання за програмою «Стійкі громади», але набір ще відкритий. Якщо ви державний...
17 серпня 2026
«Люди чекають на звільнення…» Інтерв’ю...
Начальник Новокаховської міської військової адміністрації Олег Тарабака про ситуацію в окупованій громаді, злочини...
14 серпня 2026
Анонс: Презентація нового проєкту Інституту...
Дата: 19 серпня 2026 року Час: 11:00 – 12:10 Місце: 01001, м Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий...
14 серпня 2026
Лише половина українських громад мають...
Українські громади активно співпрацюють одна з одною, проте вихід на європейський рівень партнерств залишається...