15 квітня 2016 року в Щастинській об'єднаній територіальній громаді відбулося друге засідання Комітету зі стратегічного планування.
Людмила Євсєєва, консультант з бюджетних питань Асоціації міст України та Луганського обласного Офісу реформ презентувала присутнім Профіль Щастинської об'єднаної територіальної громади, який включив в себе інформацію стосовно населення, розвитку економіки, формування бюджетів, розвитку бізнесу, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, довкілля громад Щастинської міської, Петрівської селищної та Передільської сільскої рад.
Профіль - це база статистичної та іншої офіційної інформації, яка відобразила стан та наявність існуючих об'єднаних русурсів ОТГ, що надасть змогу членам Комітету на наступному засіданні провести глибокий SWOT - аналіз та виявити слабкі та сильні сторони, можлиості та загрози ОТГ. Більше - ТУТ
18 березня 2026
«Дайте не рибу, а вудку»: Як прифронтова...
Начальник Білозерської селищної військової адміністрації Херсонської області Ігор Острівний про те, як його громада...
17 березня 2026
«Адміністративна процедура в діяльності ОМС»:...
Видання «Адміністративна процедура в діяльності ОМС. Посібник для практиків» покликане допомогти органам місцевого...
17 березня 2026
Зміцнення інституту старост: у Києві відбувся масштабний Форум задля посилення спроможності громад
Зміцнення інституту старост: у Києві відбувся...
Старости – найближча до людей ланка місцевого самоврядування. Саме їхня стійкість, професійний розвиток та...
16 березня 2026
Мінрозвитку погодило нові проєкти угод про міжнародне територіальне співробітництво
Мінрозвитку погодило нові проєкти угод про...
Міністерство розвитку громад та територій України погодило два проєкти угод про міжнародне територіальне...