Запорізька область одна з тих, де найбільш ефективно працює Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На 8-му році реалізації цього Проекту, регіон увійшов в III фазу і досяг суттєвих результатів з впровадження мікро-проектів на території 10-ти районів Запорізької області. Кінцевими вигодоотримувачами є більше 100 тисяч жителів регіону.
Сьогодні, під час засідання Координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III», в якому взяв участь перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, обговорювались результати спільної роботи в I кварталі 2016 року і можливості додаткового залучення фінансування 6-ти новостворених об’єднаних територіальних громад з боку європейських партнерів і місцевих бюджетів.
Як зазначив координатор Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III» по Запорізькій області Геннадій Устімов, співпраця із Запорізькою областю дозволяє чітко вирішувати поставлені перед Проектом завдання.
- Приємно працювати з партнерами, представниками влади, які розуміють потреби свої громад, і разом працювати на результат, - сказав Геннадій Устімов.
На переконання першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова, залучення європейського досвіду і фінансової допомоги партнерів з Європи дозволять Запорізькій області швидше пройти шлях децентралізації повноважень і підвищити відповідальність громад за інфраструктуру своїх територій.
02 липня 2025
Старости були і є важливою ланкою в системі...
Про важливість та розвиток інституту старост говорили учасники Першого форуму старост Тернопільщини, що відбувся 2...
01 липня 2025
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне управління, децентралізація та парламентаризм
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне...
Лабораторія законодавчих ініціатив шукає досвідчених аналітиків/-инь у сферах: державне управління, децентралізація...
01 липня 2025
Надмірні координація і планування можуть зашкодити мотивації та творчості агентів місцевого розвитку. Минуло вже...
01 липня 2025
Липневі каталоги можливостей: що нового для розвитку громад?
Липневі каталоги можливостей: що нового для...
Українські громади — це історії відваги, відновлення та змін. Попри існуючі виклики, вони продовжують шукати ресурси...