НАЗК запрошує долучитися до Форуму доброчесності громад 2025

 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) та ПРООН в Україні (UNDP in Ukraine) проводить Форум доброчесності громад і запрошує долучитися до заходу.


Коли: 30 жовтня 2025 року, початок о 10:30.

Де: Захід проходитиме в гібридному форматі у місті Київ  з онлайн-трансляцією у соціальних мережах.

Форум доброчесності громад як ключова міжгалузева платформа для координації дій та обміну досвідом у розбудові доброчесності на місцевому рівні проходитиме вже втретє. Попередні заходи об’єднали майже 170 представників влади, міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування, а також профільних асоціацій і громадських організацій для спільного пошуку ефективних рішень у запобіганні корупції й впровадженні прозорих управлінських механізмів.

Цього року у фокусі заходу - доброчесність у відновленні й відбудові, антикорупційні інструменти для органів місцевого самоврядування та прозорість в роботі комунальних підприємств.

Акредитація для медіа триватиме до 15:00 29 жовтня за посиланням. Детальна інформація щодо місця проведення буде надіслана акредитованим представникам медіа додатково.

Усім охочим пропонуємо долучитися до заходу онлайн. Трансляція буде доступна у день проведення заходу на офіційних ресурсах НАЗК: 

Приєднуйтесь, щоб отримати знання та інструменти для зміцнення прозорості та стійкості вашої громади!

Читайте також:

03 липня 2026

«Українські громади сьогодні є повноцінними учасниками європейського діалогу»

«Українські громади сьогодні є повноцінними...

Широківська громада Запорізької області працює в умовах, які для багатьох європейських муніципалітетів залишаються...

03 липня 2026

Доступність податкових адміністративних послуг: Результати опитування ОМС

Доступність податкових адміністративних послуг:...

  Програма Polaris у партнерстві з Всеукраїнською Асоціацією ОТГ провела опитування органів місцевого...

03 липня 2026

Вакансія: Експерт(-ка) з гендерних питань

Вакансія: Експерт(-ка) з гендерних питань

SALAR International та Avfall Sverige оголошують вакансію «Експерт(-ка) з гендерних питань» до програм WM4U...

03 липня 2026

Тетяна Бордюг: «Громади обирають життя, тобто, розвиток…»

Тетяна Бордюг: «Громади обирають життя, тобто,...

Керівниця регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Запорізькій області Тетяна Бордюг про нестандартні формати...