Жителі села Іванківці Городоцького району бідкаються – не мають куди прилаштувати малечу через відсутність у селі дитячого садка. Кажуть, про проблему місцевим чиновникам говорять вже багато років. Та почули їх лише зараз. Все тому, що після об’єднання сіл у громаду на місцях з’явились власні кошти. А разом з ними і новенький дошкільний заклад.
Дитячий садок почали будувати у самому центрі села, біля клубу. Роботи розпочали у листопаді минулого року. Для цього виділили майже мільйон гривень. 500 тисяч з бюджету області, решту – з місцевого.
Аби діти завжди були у теплі, тут побудували сучасну котельню.
Розпочати роботи з проведення водогону в Іванківцях планують на початку травня. Гроші, а це майже півтора мільйони гривень, має виділити Мінрегіон. Та, можливо, виконання частини робіт проспонсорують з бюджету Сатанівської об’єднаної громади, розповідає голова Альберт Собков. І сподівається, що вже влітку іванковецька малеча зможе переступити поріг новенького сучасного дитсадочка.
Відео:
Область:
Хмельницька областьГромади:
Сатанівська селищна об’єднана територіальна громада Сатанівська територіальна громадаДжерело:
ХОДТРК "Поділля-центр"
11 червня 2026
Аналітичний огляд DECIDE: які рішення...
10 червня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація аналітичного огляду досвіду планування...
11 червня 2026
Вакансія : Фахівець з безпеки/водій
Вакансія : Фахівець з безпеки/водій
Проєкт «Відновлення для всіх» (RFA) в пошуках Фахівця з безпеки/водія. Потрібно буде забезпечувати потреби...
10 червня 2026
Реновація сенсів: як у Саврані перетворили...
Колись у будівлі 1854 року, що на території Північного професійного коледжу в Саврані, що на Одещині, була російська...
10 червня 2026
Понад 400 кар’єрних координаторів та 2300...
Аби кожен учень та учениця в Україні могли свідомо обирати свій майбутній освітній і професійний шлях, у країні...