Деякі міста не поспішають визначатися з опорними школами

На сьогоднішній день в деяких містах та районах  гальмується робота по створенню освітніх осередків. Досі не визначилися з опорними школами Торецьк, Покровськ, Селидове, Костянтинівський, Першотравневий райони та Лиманська об’єднана громада.

Про це йшлося на засіданні колегії Донецької облдержадміністрації.

– Якщо вважаєте, що опорна школа вам не потрібна, ще зарано її створювати, то про це потрібно заявити,  – підкреслила директор департаменту освіти Надія Оксенчук, виступаючи на колегії ДонОДА.

Також піднімалося питання фінансування, що передбачається на створення опорних шкіл. Олександрівський район виділяє 2 мільйони гривень, Красноармійський – 4 мільйони, але за ці кошти нічого суттєвого не зробиш.

За словами голови  ДонОДА Павла Жебрівського, на облаштування однієї опорної школи з бюджету області виділять  в середньому 14 мільйонів гривень.

-Це великий фінансовий ресурс. Хто не хоче – гроші заберемо та перекинемо іншим. Саме якісна освіта має відрізняти Донецьку область від інших регіонів України, впевнений голова області, – додав він.

Область:

Донецька область

Джерело:

Донецьке ТБ

Читайте також:

04 серпня 2026

Розпочинаємо відбір нових громад для участі в канадському проєкті “Відновлення для всіх” (RFA)

Розпочинаємо відбір нових громад для участі в...

Проєкт “Відновлення для всіх” (RFA), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International,...

04 серпня 2026

Каталоги можливостей серпня: підтримка розвитку громад та бізнесу

Каталоги можливостей серпня: підтримка розвитку...

  У серпні закінчується літо, але не закінчуються можливості для розвитку та старту нових проєктів у громадах....

04 серпня 2026

Вакансія: Експерт(-ка) з місцевих фінансів (у напрямку «Фінансова децентралізація»)

Вакансія: Експерт(-ка) з місцевих фінансів (у...

Опис контексту Щоб задовольнити мінливі потреби українських муніципалітетів і зацікавлених сторін на національному...