Гендерно орієнтоване бюджетування у сфері освіти (запис вебінару)

На вебінарі з експертами Швейцарсько-українського проєкту DECIDE говорили про те, як впроваджувати гендерно орієнтоване бюджетування у громадах.

Учасники вебінару розглянули покроковий алгоритм застосування гендерного підходу в освітніх бюджетах та практичні кейси та реальні приклади змін.

Презентації спікерів.

 

 

Вебінар є частиною кампанії кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії — допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Більше матеріалів: https://novihromady.decide.in.ua та у секторальній рубриці «Освіта» порталу «Децентралізація».

Теги:

освіта бюджет освіта вебінар

Джерело:

Проєкт DECIDE

Читайте також:

13 вересня 2025

12 вересня 2025

Стартувала шоста навчальна платформа для керівників ЦНАП

Стартувала шоста навчальна платформа для...

  11 вересня 2025 року розпочалося навчання шостої групи Навчальної платформи для керівників ЦНАП у межах...

11 вересня 2025

Парламент зареєстрував постанову на підтримку безперервності органів місцевого самоврядування в умовах війни

Парламент зареєстрував постанову на підтримку...

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови №14031, спрямований на підтвердження легітимності та...

11 вересня 2025

Президент підписав Закон "Про професійну освіту"

Президент підписав Закон "Про професійну освіту"

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про професійну освіту», ухвалений Верховною Радою...