У кінці минулого тижня пройшли сходи селища Холми, під час яких громада і виявила бажання піти шляхом об’єднання згідно перспективного плану.
На зборах були присутні місцеві жителів, представники Корюківської районної ради, юристи, депутати та консультанти Офісу реформ у Чернігівській області.
В рамках засідання обрали президію і до її складу увійшов консультант Офісу реформ у Чернігівській області Микола Силенко.
Першим питанням розглянули звіт селищного голови за 2015 рік та перспективи розвитку на 2016 рік. Голова Віталій Запорожець був обраний у жовтні 2015 року і на цій посаді працює лише 4 місяці. Він надав інформацію про наявні проблеми з бюджетом на 2016 рік. А саме, що на сьогоднішній день затверджено 50% від бюджету на 2015 рік і 38% від запланованого бюджету на 2016 рік. Також він зазначив про перспективи у медицині, освіті, культурній та соціальній сферах. Він розповів, що розпочалася робота з написання генерального плану селища.
«Якщо ми створимо об’єднану територіальну громаду, то ми станемо спроможними відстоювати свої інтереси», - зауважив селищний голова. Більше - ТУТ
12 березня 2026
Пліч-о-пліч із Європою: українські громади запускають новий формат партнерства
Пліч-о-пліч із Європою: українські громади...
Одразу п’ять українських громад підписали меморандум про партнерство з містом Грибів у Малопольському воєводстві...
11 березня 2026
Культурна ДНК громади: чому евакуація архівів і цінностей має бути інтегрована у кризове планування
Культурна ДНК громади: чому евакуація архівів і...
Успіх порятунку культурних цінностей та архівів під час криз визначається не героїзмом моменту, а жорстким...
11 березня 2026
Рада не підтримала оновлення закону про ОСН: що втратили громади?
Рада не підтримала оновлення закону про ОСН: що...
Верховна Рада України розглянула у другому читанні урядовий законопроєкт №6319 щодо органів самоорганізації...
11 березня 2026
У межах Програми відновлення України III відібрано нові інфраструктурні проєкти у громадах
У межах Програми відновлення України III...
Міністерство розвитку громад та територій продовжує відбір проєктів у межах Програми відновлення України III (транш...