Як зробити освіту ще ближчою до дітей та громади. 29 листопада 2024 року о 14:00 розпочнеться вебінар швейцарсько-українського проєкту DECIDE, присвячений інноваційним підходам у фінансуванні освітніх проєктів.
Разом з Сергієм Омелічкіним та Михайлом Ізюмським, експертами проєкту DECIDE, учасники вебінару обговорять:
Цей вебінар – про те, як інвестувати в дитячі мрії та створювати можливості для змін у громаді.
Зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/4eIlefg
Важливо: під час реєстрації вказуйте коректну електронну адресу. Перевіряйте також розділи «Спам» та «Реклама», адже посилання на вебінар можуть потрапити туди.
Більше матеріалів для управлінців на сайті: https://novihromady.decide.in.ua та у секторальній рубриці порталу "Децентралізація".
Теги:
анонс освіта громадський бюджет шкільний бюджет
Джерело:
Проєкт DECIDE
27 жовтня 2025
Вакансія: Старший (-а) радник (-ця) з питань освітньої політики
Вакансія: Старший (-а) радник (-ця) з питань...
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
27 жовтня 2025
Підкомітет підтримав законопроєкт щодо...
Враховано позицію ОМС та Єврокомісії. Успішне ухвалення редакції стане виконанням індикатора Ukraine...
27 жовтня 2025
URBACT: Як долучатися до мереж європейських міст
URBACT: Як долучатися до мереж європейських міст
На початку 2026 року українські громади зможуть подаватися на черговий конкурс в рамках програми URBACT, ...
27 жовтня 2025
Питна вода під час війни: як міжнародні...
Станом на 2025 рік війна суттєво вплинула на систему водопостачання та водовідведення в громадах Україні. За даними...