27 листопада - десятий діалог «Децентралізація на зв’язку»: Партнерство влади та бізнесу – фундамент сталого розвитку бізнес-екосистем у громадах

27 листопада о 13:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру відбудеться десятий із серії публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку». У фокусі обговорення – партнерство влади та бізнесу як фундамент сталого розвитку бізнес-екосистем у громадах.


До участі в заході запрошені представники Міністерства економіки України, обласних військових адміністрацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, голови територіальних громад, експерти

Основні питання десятого публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку»:

  • Стан та потреби малого й середнього бізнесу в Україні: результати дослідження.
  • Бізнес у громадах через призму податків та зборів.
  • Економічна роль малого та середнього бізнесу в громадах.
  • Роль виконавчої влади в підтримці партнерства з бізнесом для сталого розвитку громад.
  • Які фактори допомагають розвитку бізнесу на місцевому рівні?
  • Як громади можуть створювати сприятливі умови для підприємців?
  • Приклади успішних програм підтримки малого та середнього бізнесу в громадах.

Подія буде корисною для військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування, представників малого й середнього бізнесу. Якщо ви маєте питання чи пропозиції в контексті визначеної проблематики, тоді доєднуйтеся онлайн до інформаційного заходу «Децентралізація на зв’язку».

Зареєструватися та заздалегідь надіслати питання за визначеною тематикою ви можете за цим посиланням до 15:00 26 листопада.

Трансляція наживо на Facebook-сторінках Програми DOBRE, УКМЦ, Конгресу, порталу «Децентралізація» та Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.


«Децентралізація на зв’язку» – спільна ініціатива Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Українського кризового медіа-центру, Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та порталу «Децентралізація». Інформаційні заходи відбуватимуться в межах комунікації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а саме в частині побудови спроможних громад.

13.11.2024 - 14:43 | Переглядів: 5573
27 листопада - десятий діалог «Децентралізація на зв’язку»: Партнерство влади та бізнесу – фундамент сталого розвитку бізнес-екосистем у громадах

Теги:

анонс

Джерело:

Читайте також:

25 лютого 2026

Анонс: вебінар «Формування структури ЗЗСО. Вимоги законодавства»

Анонс: вебінар «Формування структури ЗЗСО....

До участі запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, керівників органів управління освітою...

25 лютого 2026

I_CAN запрошує громади на навчання як управляти публічними проєктами

I_CAN запрошує громади на навчання як управляти...

Участь можуть взяти представники органів місцевого самоврядування, обласних державних/військових адміністрацій,...

25 лютого 2026

24 лютого 2026

Інклюзивний та людиноцентричний підхід у плануванні евакуації та реагування на надзвичайні ситуації: коли система працює для всіх

Інклюзивний та людиноцентричний підхід у...

Людиноцентричний підхід та інклюзія — це вже не про додаткові заходи для окремих груп, а про проєктування систем...