Відеороз’яснення «ОМС як замовник у будівництві при отриманні донорської допомоги для спорудження будівель та споруд»

Програма USAID DOBRE підготувала відео роз’яснення на тему: «ОМС як замовник у будівництві при отриманні донорської допомоги для спорудження будівель та споруд».


Через тривалі військові дії громади працюють в умовах дефіциту персоналу, зокрема на посадах відсутні фахові фахівці з технічних питань у будівництві.

Оскільки об'єм благодійної допомоги збільшується для відбудови від різних донорів, в громадах збільшився попит на кваліфіковані консультації з питань містобудівних процесів для відбудови.

Проаналізувавши проблематику, постала необхідність роз'яснення, чи може благодійник, окрім фінансування, бути ще й замовником будівництва, чи потрібно і хто повинен забезпечити додержання вимог містобудівного законодавства під час здійснення заходів з будівництва та яка відповідальність у разі недотримання або не забезпечення вимог закону.

Під час тренінгу були надані відповіді на наступні питання:

  • Поняття «Замовник будівництва»;
  • Хто може виконувати функції Замовника будівництва;
  • Донорська організація як Замовник будівництва;
  • Відповідальність ОМС за недотримання містобудівного законодавства;
  • Хто є помічниками у замовника будівництва з будівельного процесу.

 

 

06.11.2024 - 15:17 | Переглядів: 6164
Відеороз’яснення «ОМС як замовник у будівництві при отриманні донорської допомоги для спорудження будівель та споруд»

Теги:

DOBRE фінанси бюджет

Джерело:

Програма DOBRE

Читайте також:

19 березня 2026

Фінансова підтримка громад: Уряд погодив розподіл понад 270 млн грн додаткової дотації

Фінансова підтримка громад: Уряд погодив...

Кабінет Міністрів України прийняв, підготовлений Міністерством фінансів України, проєкт розпорядження «Про...

19 березня 2026

Громади Запоріжжя та Чернігова отримали 38 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA

Громади Запоріжжя та Чернігова отримали 38...

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції громади продовжують посилювати технічну спроможність для...

19 березня 2026

Реформи та відновлення: Двадцять років швейцарсько-української синергії у сталому розвитку зі Skat Consulting

Реформи та відновлення: Двадцять років...

Швейцарсько-українське співробітництво – це насамперед про послідовність та довіру, які вибудувані десятиліттями....

19 березня 2026

Понад 1 100 партнерств: проєкт «Пліч-о-пліч» переходить на новий етап розвитку

Понад 1 100 партнерств: проєкт «Пліч-о-пліч»...

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулася нарада щодо подальшого розвитку національного проєкту...