"Незважаючи на складність даних процесів в умовах недосконалості законодавства, ми поступово налагоджуємо систему управління та розбудовуємо інфраструктуру, звісно із основною метою задля чого ми створили ОТГ, а саме надання якісних послуг для населення. Ми розуміємо, що перше, що ми повинні зробити - це розробити Стратегію розвитку Новопсковської ОТГ до 2020 року. І в цьому нам активно допомагають експерти Луганського регіонального відділення Асоціації міст України.
По-друге, наша громада отримала основну конкрентноспроможну особливість перед іншими громадами всієї Луганщини - це отримання додаткових джерел фінансуванні і від ФДРР і від міжнародних донорських організацій. І нам сьогодні необхідно активно займатися місцевим економічним розвитком (МЕР). Для цього ми ввели в штат нашого виконкому спеціалізовану штатну одиницю - заступника селищного голови і взяли спеціаліста на конкурсних засадах, який буде займатися виключно проектним менеджментом та залученням інвестицій у нашу громаду. Ми досягли домовленостей із Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України поки що в усній формі щодо проходження відповідного навчання нашого спеціаліста.
Сьогодні він активно приймає участь у розробці Профілю нашої громади та розробці Стратегії. Наступні питання, які ми вирішуємо сьогодні - це прийняття повноважень з реєстрації місця проживання фізичних осіб, введення до штатного розпису Новопсковської селищної ради посади відповідного спеціаліста та утворення комісії прийому – передачі карток з питань реєстрації фізичних осіб.
Також важливим для нашої громади є питання прийняття повноважень державної реєстрації речових прав на нерухомість та бізнесу та надання відомостей з Державного земельного кадастру. З цією метою ми прийняли рішення - ввести до складу відділу муніципальних послуг та правових питань селищної ради посади державного реєстратора в кількості 2 штатних одиниць, а також укласти договори з технічними адміністраторами реєстрів – ДП «Національні інформаційні системи», ДП «Інформаційно-ресурсний центр»- та отримати для державних реєстраторів ідентифікатори доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Тому для нашої громади вкрай необхідне навчання спеціалістів органів місцевого самоврядування. Після прийому об’єктів мережі освіти та охорони здоров’я нам також будуть необхідні професійні кадри в цих галузях».
Поділитися новиною:
21 січня 2021
Затягувати процес передачі майна не вигідно ні...
Затягувати процес передачі об’єктів спільної власності громад району у комунальну власність громад не вигідно ні...
21 січня 2021
Окремі питання управління комерційними...
Цього разу у циклі відеоуроків з інструментів управління активами громади, створеному за підтримки Програми...
21 січня 2021
У зв’язку з реорганізацією, голови РДА...
Повідомити про наступне звільнення з посад голів районних державних адміністрацій, повноваження яких припиняються у...
21 січня 2021
Інтеграція податкових послуг у ЦНАП - аналітична записка
Інтеграція податкових послуг у ЦНАП -...
Експерти напрямку з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" розробили...
20 січня 2021
Ще раз про передачу майна та майнових прав зі спільної власності територіальних громад
Ще раз про передачу майна та майнових прав зі...
Авторка: Віра Козіна, експертка Офісу підтримки реформи з децентралізації Мінрегіону Процес передачі об’єктів...