Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує взяти участь у спільному інформаційно- навчальному вебінарі на тему: «Місцеві бюджети після схвалення Бюджетної декларації на 2025-2027 роки та питання горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів».
Дата та час проведення вебінару: 30 липня 2024 року (вівторок), о 10:30.
Захід проводиться спільно з Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад.
Анотація: Захід складатиметься з двох частин.
Під час першої частини будуть обговорюватись питання повернення окремих інструментів горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів
У ході другої частини консультантка Програми USAID DOBRE ознайомить учасників з ключовими аспектами Бюджетної декларації на 2025-2027 роки та її впливом на місцеві бюджети, а також надасть практичні рекомендації щодо ефективного планування та використання місцевих бюджетних коштів.
Спікерки:
Програма:
|
Час:
|
Спікер
|
Питання, що обговорюються
|
|
10:00 – 10:05
|
Віра Козіна, координаторка групи консультантів
Програми USAID DOBRE
|
Вітання учасників, організаційні питання
|
|
10:05 – 10:35
|
Тетяна Арсенюк, експертка, координаторка платформи «Місцеві бюджети та фінанси» ВАОТГ
|
Питання горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів
|
|
10:35 – 10:55
|
Тетяна Овчаренко, консультантка
Програми USAID DOBRE
|
Мета розроблення Урядом Бюджетної декларації
|
|
10.55 – 11:10
|
Параметри макроекономічного розвитку та бюджетно-податкової політики на середньострокову перспективу
|
|
|
11:10 – 11:25
|
Вплив Бюджетної декларації на місцеві бюджети
|
|
|
11:25 – 11:45
|
Дії ОМС на даному етапі
|
|
|
11:45 – 12:10
|
Відповіді на питання
|
Реєстрація: Для участі зареєструйтесь за посиланням.
Реєстрація буде завершена 29.07.2024 о 10.00.
25 лютого 2026
Анонс: вебінар «Формування структури ЗЗСО. Вимоги законодавства»
Анонс: вебінар «Формування структури ЗЗСО....
До участі запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, керівників органів управління освітою...
25 лютого 2026
I_CAN запрошує громади на навчання як управляти публічними проєктами
I_CAN запрошує громади на навчання як управляти...
Участь можуть взяти представники органів місцевого самоврядування, обласних державних/військових адміністрацій,...
25 лютого 2026
Новий погляд на впровадження політики полюсів...
Автори: Ярослав Жидик, керівник напрямку регіонального розвитку EasyBusiness, асоційований партнер консалтингової...
24 лютого 2026
Інклюзивний та людиноцентричний підхід у...
Людиноцентричний підхід та інклюзія — це вже не про додаткові заходи для окремих груп, а про проєктування систем...