У містах області тривають навчальні семінари "Можливості залучення бюджетних коштів для фінансування проектів регіонального розвитку", який організовує департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації. Сьогодні такий семінар провели у Золочеві.
По це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики ЛОДА Валентина Москаленко.
"Головне завдання виїзних семінарів – ознайомити органи місцевого самоврядування, громадські організації та інші зацікавлені сторони з можливостями державного фонду регіонального розвитку та особливостями підготовки проектів, які будуть направлені на розвиток територій", - наголосила Валентина Москаленко.
За її словами, учасники семінару мають змогу ознайомитись із основними засадами функціонування фонду та більш детально засвоїти тонкощі написання проектів та їх розміщення на онлайн-платформі ДФРР.
Серед учасників – керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Самбірського, Старосамбірського, Турківського, Мостиського, Городоцького районів, м. Самбора, представники Бісковицької, Бабинської, Вільшаницької, Воле-Баранецької, Луківської, Міженецької, Новокалинівської, Новоміської та Чукв’янської об’єднаних територіальних громад.
Наступний семінар пройде 23 березня у м. Кам’янка-Бузька. Початок об 11:00 у приміщенні районної адміністрації.
02 березня 2026
«Без системних даних розвиток громад неможливо...
Минулого тижня Державна служба статистики України зробила важливий крок назустріч громадам, ініціювавши системний...
02 березня 2026
Дівчата за кермом трактора, хлопці – за швейною...
Упродовж десятиліть в Україні панував стереотип: успішне майбутнє можливе лише з дипломом університету. Проте...
02 березня 2026
Держава і партнери готують системну підтримку для прифронтових територій – що вже зроблено
Держава і партнери готують системну підтримку...
Для 33 прифронтових та прикордонних громад із семи областей України провели серію консультацій щодо координації...
02 березня 2026
Децентралізація: найважливіше за лютий
Децентралізація: найважливіше за лютий
На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, що стосуються...