
Документ передбачає розробку та реалізацію спільних проектів та програм з енергоефективності; розвиток малого та середнього бізнесу; обмін досвідом, формування соціально – орієнтованого залучення громадських організацій, наукових інституцій, представників промисловості, експертів, спеціалістів; започаткування нових бізнес-проектів та створення нових робочих місць.
«Разом з нашими новими партнерами розуміємо, що економіка – це дуже важливий чинник для загальної перемоги. Зараз насамперед необхідно зосереджувати зусилля для збереження сталого економічного стану в державі. А робити це значно легше разом», - прокоментував Калуський міський голова Андрій Найда.
«Калуш, як і Запоріжжя, є потужним промисловим центром у своєму регіоні, тож об’єднавши зусилля та обмінюючись досвідом, зможемо досягнути гарних результатів», - сказав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.
За його словами, громади запланували у майбутньому посилити партнерські відносини та зробити Запоріжжя і Калуш містами-побратимами.
Теги:
Область:
Запорізька область Івано-Франківська областьГромади:
Запорізька територіальна громада Калуська територіальна громадаДжерело:
Портал "Децентралізація"
17 червня 2026
Фінансовий модуль АІКОМ: представлено новий інструмент для аналізу освітніх видатків
Фінансовий модуль АІКОМ: представлено новий...
15 червня відбулася презентація Фінансового модулю АІКОМ для управлінців у сфері освіти, фахівців та фахівчинь з...
17 червня 2026
Проєкт DECIDE оголошує грантовий конкурс на...
Швейцарсько-український проєкт DECIDE запрошує територіальні громади-учасниці національного пілотування системи...
17 червня 2026
Як у Кременчуці ламають стереотипи про профтех та будують економіку довіри
Як у Кременчуці ламають стереотипи про профтех...
Ще донедавна це було типове приміщення радянської їдальні – із застарілими вікнами, пошкодженими стінами та духом...
16 червня 2026
Анонс: вебінар «Кадрові наслідки змін у мережі...
Оптимізація мережі закладів освіти, створення академічних ліцеїв, зміна статусу шкіл та демографічні виклики вже...