Громади розвивають мережу міжнародного партнерства. Дані моніторингу реформи

1573 угоди про побратимство чи співробітництво та солідарне партнерство уклали українські громади станом на 1 січня 2024 року.


Про свідчать дані Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, який оприлюднило Мінінфраструктури.

Лише за останні квартал 2023 року громади уклади 96 договорів із зарубіжними муніципалітетами. З 1470 територіальних громад в Україні поки лише 384 з них вдалося налагодити міжнародне міжмуніципальне співробітництво.

Найактивніші в цьому процесі громади Львівської, Закарпатської, Волинської, Одеської, Івано-Франківської областей.

Нагадаємо, в січні цього року Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді України ухвалити в другому читанні та в цілому євроінтеграційний законопроект №9450 про міжнародне співробітництво місцевого самоврядування.

Більше інформації на сторінці «Партнерство задля відновлення та розвитку».

12.02.2024 - 10:45 | Переглядів: 6665
Громади розвивають мережу міжнародного партнерства. Дані моніторингу реформи

Теги:

партнерство моніторинг

Джерело:

Читайте також:

29 жовтня 2025

Вакансія: Координатор (-ка) пілотного проєкту з питань комунальних підприємств

Вакансія: Координатор (-ка) пілотного проєкту з...

Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...

29 жовтня 2025

Мінігайд: як податися на Interreg

Мінігайд: як податися на Interreg

Успішна участь у конкурсах програм Interreg починається не з натискання кнопки “подати заявку”, а з розуміння логіки...

29 жовтня 2025

Оновлено ЄПП держави на 2026 рік — 99 програм та проєктів подані Мінрозвитку

Оновлено ЄПП держави на 2026 рік — 99 програм...

  Стратегічн а інвестиційна рада ухвалила рішення про суттєве розширення Єдиного проєктного портфеля (ЄПП)...

29 жовтня 2025

Актуальні конкурси програм Interreg до 2027 року

Актуальні конкурси програм Interreg до 2027 року

Українські заявники можуть доєднатися до актуальних та очікуваних конкурсів проєктів Interreg та реалізувати важливу...