01 грудня 2023
Logo slogan
11-13 жовтня - друга урбан резиденція для громад у Львові
11-13 жовтня - друга урбан резиденція для громад у Львові

11-13 жовтня відбудеться друга урбан резиденція «Від стратегії міста до планування вулиць» для мерів і голів громад, головних архітекторів, керівників департаментів відповідальних за архітектуру, містобудування і ЖКГ.


Резиденція буде присвячена просторовому розвитку міст від стратегічного рівня до планування конкретних об’єктів і вулиць.

Досвідом ділитимуться головний архітектор міста Антон Коломєйцев, заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, головний інженер проектів КП “Інститут просторового розвитку” Андрій Чайко, мер Львова Андрій Садовий та інші управлінці і фахівці міста.

Серед тем — залучення інвестицій до розбудови трамвайної мережі, запровадження недорогих, але якісних просторових рішень.

Попередня  програма за доступна за лінком.

Організатори забезпечують учасників житлом і харчуванням. Перевагу надаватимуть учасникам з прифронтових і окупованих громад і тим, чиї посадові обов’язки напряму пов’язані з просторовим розвитком у громаді.

Прийом заявок триває до 5 жовтня за лінком


Засновниками резиденцій є Шведська асоціація місцевих влад та регіонів (SALAR), Інститут міста Львова. Цикл резиденції ідей у Львові організовує ініціатива Cities4Cities United4Ukraine за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Переглядів: 1009
Новини на тему: анонс
Читайте також: