Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» посилив спроможності добровільної пожежної команди в Диканській громаді

У Диканській громаді, що в Полтавській області, розпочав роботу пожежно-рятувальний підрозділ добровільної пожежної охорони. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» забезпечив спеціальну підготовку вогнеборців та передав необхідний захисний одяг і спорядження. Ця підтримка є особливо актуальною, зважаючи на потенційні атаки на енергетичну інфраструктуру протягом зими.


Ігор Санжаровський, заступник керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», зазначив:

«Забезпечення цивільного захисту у громаді є важливою складовою безпеки та добробуту її мешканців, особливо під час воєнного стану. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надає необхідне обладнання добровільним пожежним командам, що допоможе громадам справлятися з викликами, бути готовими до низки надзвичайних ситуацій і оперативно реагувати на них».

Олексій Івженко, начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Диканської селищної ради, зазначив:

«Підрозділ місцевої пожежної охорони Диканської громади тепер забезпечений спеціальними захисними костюмами та чоботами, бензорізами, мотопомпою, вогнегасниками, портативними цифро-аналоговими радіостанціями УКХ діапазону та іншим необхідним спорядженням. Ми вдячні Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надане обладнання, що дозволить підвищити спроможність громади в налагодженні безпеки мешканців у цей непростий час».

12.09.2023 - 10:55 | Переглядів: 3861
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» посилив спроможності добровільної пожежної команди в Диканській громаді

Теги:

безпека пожежна міжнародна підтримка

Область:

Полтавська область

Громади:

Диканьська територіальна громада

Джерело:

Читайте також:

07 липня 2025

Партнерство міст заради відновлення України: Куп’янська громада взяла участь у Конференції мерів США

Партнерство міст заради відновлення України:...

З 19 по 22 червня 2025 року у місті Тампа (Флорида, США) відбулася 93-тя Конференція мерів міст США, де вперше так...

07 липня 2025

Бюджетна декларація 2026–2028: два сценарії розвитку та нові виклики для місцевих бюджетів

Бюджетна декларація 2026–2028: два сценарії...

Кабінет Міністрів України схвалив Бюджетну декларацію на 2026-2028 роки. Про це повідомили в Міністерстві фінансів...

07 липня 2025

У червні до місцевих бюджетів перерахували 29,5 млрд грн трансфертів з держбюджету

У червні до місцевих бюджетів перерахували 29,5...

У червні 2025 року Мінфін перерахував місцевим бюджетам 29,5 млрд грн міжбюджетних трансфертів, що становить 94,9%...

05 липня 2025

Шлях України до повоєнного доброго демократичного врядування обговорили на Діалозі високого рівня у Львові

Шлях України до повоєнного доброго...

Четверта сесія Діалогу високого рівня щодо доброго демократичного врядування відбулась у Львові 3-4 липня 2025 року,...