На Кам’янеччині запрацював центр надання адміністративних послуг (+відео)

Без черг, тисняви і, головне, недалеко від дому.  У Гуменецькій  об’єднаній територіальній громаді Кам’янець-Подільського району розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг. Тож відтепер місцевим жителям,  аби отримати довідку чи зареєструвати бізнес більше не доведеться їхати в район.  

Усі працівники Гуменецького ЦНАПу,  а їх не мало не багато – чотири,  готові стати до роботи. Кажуть, вже чекають на  клієнтів. Та запевняють, працюватимуть повних 5 днів на тиждень. 

Керівник центру, пан Валерій, переконаний:  їхнє завдання – зробити державні послуги доступнішими та ближчими для людей. 

Сервісом  ЦНАПу в Гуменецькій територіальній громаді зможуть скористатись не лише жителі об’єднаної громади, а й  люди із сусідніх сіл та, навіть, районів.

А ще працівники центру планують розробити  спеціальні пам’ятки із переліком послуг, які надає ЦНАП,  та  поширити  їх серед жителів громади.

До слова,  саме Гуменецька громада стала першою у Хмельницькій області та однією з перших в Україні,  де дійсно розпочав роботу ЦНАП. 

04.03.2016 - 12:50 | Переглядів: 12828

Відео:

Область:

Хмельницька область

Джерело:

«Поділля-центр»

Читайте також:

26 червня 2026

Продовжується відбір регіональної команди для реалізації проєкту DECIDE у Київській області

Продовжується відбір регіональної команди для...

Запрошуємо долучитися до відбору на позиції: регіонального координатора/координаторки експерта/експертки в...

26 червня 2026

Закон про доплати для фахівців міжнародних проєктів відкриває нові можливості для залучення європейських коштів, - Ігор Попадюк

Закон про доплати для фахівців міжнародних...

Підписаний Президентом України Закон №4887-IX, який врегульовує питання матеріального стимулювання посадових осіб...

26 червня 2026

Прифронтові громади України та польські муніципалітети розширюють співпрацю: у Гданську підписано Меморандум

Прифронтові громади України та польські...

У Гданську, під час Конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) підписано Меморандум...

25 червня 2026

Європейський альянс міст і регіонів закликав посилити роль громад у відновленні України

Європейський альянс міст і регіонів закликав...

Напередодні Конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) Європейський альянс міст і...