Громади-партнери Програми USAID DOBRE затвердили перші комунікаційні плани

Знам’янська громада Кіровоградської області та П’ядицька громада Івано-Франківської області уже затвердили свої комунікаційні плани. Ці дві громади уже створили документ із урахуванням додаткових консультацій експертів Програми USAID DOBRE.


«Громади, з якими ми працюємо в межах Програми USAID DOBRE чітко розуміють, що комунікація приносить результат, коли вона системна і постійна. Саме тому Український кризовий медіа-центр допомагає громадам опанувати такий ефективний інструмент, як комунікаційний план. Ми спільно покроково стуктуруємо комунікаційні цілі, завдання, ключові повідомлення, цільові авдиторії та канали комунікації громади. Таке планування допоможе їм реалізувати власні стратегії, програми відновлення та розвитку. І, сподіваємось, покращить поінформованість та довіру серед людей», - зазначила Ірина Малик, координаторка комунікації децентралізації Програми USAID DOBRE.

Загалом підготовчий тренінг зі створення комунікативних планів пройшли представники 26 громад-партнерів Програми USAID DOBRE. Громади також вже розпочали роботу над документом, консультації експертів також тривають.


Як будувати стратегії та план комунікації та комунікувати ефективно - практичні алгоритми та конкретні алгоритми надає Український кризовий медіа-центр, комунікаційний партнер Програми USAID DOBRE. Більше читайте за посиланням

24.05.2023 - 15:12 | Переглядів: 4484
Громади-партнери Програми USAID DOBRE затвердили перші комунікаційні плани

Теги:

комунікації DOBRE комунікації

Область:

Івано-Франківська область Кіровоградська область

Громади:

Знам’янська територіальна громада П'ядицька територіальна громада

Джерело:

Читайте також:

27 листопада 2025

Запрошуємо долучитися до Форуму цивільного захисту “Синергія заради безпеки”

Запрошуємо долучитися до Форуму цивільного...

  4 грудня у Києві відбудеться Форум цивільного захисту “Синергія заради безпеки”, організований Фондом...

26 листопада 2025

Біовідходи — ресурси для громад та бізнесу. Як використати їх ефективно?

Біовідходи — ресурси для громад та бізнесу. Як...

В управлінні біовідходами українські бізнеси можуть вигідно заявити про себе як на локальному, так і на...

26 листопада 2025

Курс «Підтримка креативної економіки» для регіонального розвитку від British Council та UCORD

Курс «Підтримка креативної економіки» для...

  Шукаємо творців політик, представників культурних інституцій та професіоналів у сфері креативних індустрій,...

26 листопада 2025