03 червня 2023
Logo slogan
Кам’янець-Подільський та Джіханбейлі поповнили мережу міст-побратимів
Кам’янець-Подільський та Джіханбейлі поповнили мережу міст-побратимів

Міста Кам’янець-Подільський та Джіханбейлі (Туреччина) підписали угоду про партнерство.


Про це повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

За його словами, ще 3 лютого цього року Муніципальна рада Джіханбейлі ухвалила рішення про укладання угоди про побратимство та співробітництво з Кам’янцем – Подільським.

Захід відбувся на високому офіційному рівні за участі підписантів – голів громад, Надзвичайного та Повноважного Посла України в Турецькій Республіці Василя Боднара, народного депутата Ігоря Марчука.

 

 

В рамках офіційних зустрічей Сторони обговорили питання стратегії співпраці щодо діяльності та розвитку промислових індустріальних парків і туристичної індустрії.


Нагадаємо, 19-20 квітня в Україні за організації Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України пройшов Міжнародний саміт міст та регіонів, одним із завдань якого стала консолідація міжнародної спільноти місцевих та регіональних влад в підтримці України. Тільки в рамках Саміту було підписано 11 різних документів щодо міжнародного міжмуніципального та міжрегіонального співробітництва. Також в ході Міжнародного саміту міст та регіонів представники місцевого самоврядування України та близько трьох десятків країн світу, а також найвищі посадові особи України в присутності високих представників Конгресу місцевих та регіональних влад, Ради Європи, Європейського комітету регіонів задекларували готовність спільними зусиллями допомагати в розбудові мирного, демократичного та заможного майбутнього, сприяти становленню всеосяжного справедливого та сталого миру в Україні для забезпечення міжнародної безпеки й стабільності всього світу.

Переглядів: 1102
Новини на тему: партнерство
Читайте також: