У Мелітополя скоро з’явиться місто-побратим у США.
Про це повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров, який цими днями бере участь в Саміті міст Північної та Південної Америки.
Захід організував Державний департамент США за підтримки USAID. Участь в Саміті взяли більше 200 міських голів з 35 країн.
«Доповів про терор, який чинять російські військові на тимчасово окупованих територіях, і необхідність звільнення наших мешканців. Домовився про співробітництво з американськими містами щодо відновлення Мелітополя та інших територій після деокупації. Скоро у нашої громади з’явиться місто-побратим у США»,- написав у соціальній мережі Іван Федоров.
Нагадаємо, 19-20 квітня в Україні за організації Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України пройшов Міжнародний саміт міст та регіонів, одним із завдань якого стала консолідація міжнародної спільноти місцевих та регіональних влад в підтримці України. Тільки в рамках Саміту було підписано 11 різних документів щодо міжнародного міжмуніципального та міжрегіонального співробітництва. Також в ході Міжнародного саміту міст та регіонів представники місцевого самоврядування України та близько трьох десятків країн світу, а також найвищі посадові особи України в присутності високих представників Конгресу місцевих та регіональних влад, Ради Європи, Європейського комітету регіонів задекларували готовність спільними зусиллями допомагати в розбудові мирного, демократичного та заможного майбутнього, сприяти становленню всеосяжного справедливого та сталого миру в Україні для забезпечення міжнародної безпеки й стабільності всього світу.
Теги:
міжнародна підтримка війна допомога історії війни партнерство
Область:
Запорізька областьГромади:
Мелітопольська територіальна громадаДжерело:
Пресцентр ініціативи "Децентралізація"
25 травня 2026
Тернопіль став містом-побратимом канадської Міссіссаґи
Тернопіль став містом-побратимом канадської...
Тернопіль та канадське місто Міссіссаґа офіційно стали містами-побратимами. Відповідну угоду про партнерство...
25 травня 2026
Анонс: вебінар «Принципи прозорості й доброчесності в управлінні освітою громади»
Анонс: вебінар «Принципи прозорості й...
Запрошуємо керівників, заступників та методистів закладів професійної і фахової передвищої освіти долучитися до...
25 травня 2026
Анонс: вебінар «Нове Положення про ліцей:...
Запрошуємо керівників закладів освіти, освітян та управлінців долучитися до обговорення ключових змін у...
22 травня 2026
102 громади відібрані для участі в Ukraine Recovery Conference 2026
102 громади відібрані для участі в Ukraine...
Міністерство розвитку громад та територій завершило відбір громад для участі в міжнародній Конференції з...