Зокрема, вона звернула увагу на роботу громад щодо підготовки до освоєння субвенції на створення та модернізацію інфраструктури ОТГ: 15 громад області підготували відповідні проектні пропозиції та включили розроблені проекти до програм соціально-економічно розвитку територій, публікують проектні пропозиції на веб-сайтах громад та оприлюднюють рішення сесій рад щодо планів використання субвенції в місцевих засобах масової інформації. Також ОТГ Дніпропетровщини виконали Указ Президента щодо декомунізації, як приклад - колишня Ленінська сільська рада тепер має назву Грушівська.
А ще громади Дніпропетровської області розпочали роботу щодо виборів старост в населенних пунктах ОТГ. На сесіях рад громад зараз затверджуються положення про старост, якими передбачено перелік їх повновжень та завдань. Першими вибори старост проведуть у Вербківській громаді 27 березня 2016 року.
Щоб і обрані старости, і кандидати на ці посади вміли фахово вирішувати поставлені перед ними громадою завдання, офіс реформ у квітні 2016 року планує проведення дистанційного навчання для цієї категорії осіб.
На Дніпропетровщині переконані - додаткові знання завжди допомагають професійному вирішенню будь-яких проблем. Бути професіоналом в об'єднаній громаді - це сучасно!
10 лютого 2026
Резиденція ідей у Львові: як громадам будувати ефективну ветеранську політику
Резиденція ідей у Львові: як громадам будувати...
Школа муніципального врядування Університету UNBROKEN у партнерстві з Львівською міською радою оголосили конкурсний...
09 лютого 2026
Пʼятий "Український тиждень" у Вашингтоні:...
Під час Українсько-Американського форуму регіонального партнерства Віцепрем'єр-міністр з відновлення України –...
09 лютого 2026
Мінфін майже повністю виконав січневий план міжбюджетних трансфертів
Мінфін майже повністю виконав січневий план...
У січні 2026 року Міністерство фінансів України, відповідно до вимог бюджетного законодавства, забезпечило...
09 лютого 2026
Програми Polaris та WM4U отримують додаткове...
Швеція надає Nefco 700 млн шведських крон (приблизно 65 млн євро) додаткового фінансування на екологічну відбудову...