Учні-стажери Черкаської міської ради перебувають з візитом у Латвії

У Черкасах допомагають учнівській молоді визначитися зі своїм професійним майбутнім і, водночас, виховують нове покоління місцевого самоврядування.


Учнівська молодь Черкас, яка проходила стажування в міській раді, цими днями перебуває з візитом у латвійському місті-побратимі Валмієра. До складу делегації, крім переможців стажування, ввійшли також голова учнівської міжпарламентської асамблеї, представники органів місцевого самоврядування Черкас та жіноча команда із футзалу КДЮСШ №1. Очолила делегацію заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

У рамках візиту спортсменки проходять тренування, оглядають спортивну інфраструктуру та провели товариський матч із місцевою футзальною командою.

Стажери, які вивчали досвід місцевого самоврядування у Черкасах, зустрілися з міським головою Валмієри Янісом Байксом, поспілкувалися з лідерами учнівського і студентського самоврядування. Також сьогодні була підписана угода про співпрацю між Черкаською спеціалізованою школою № 33 і найбільшою школою міста Валмієра. В планах візиту - ознайомлення із системою освіти, культури та спорту міста-побратима.

«Вдячні міському голові Янісу Байксу за гостинний прийом та готовність ділитися досвідом! А також усьому латвійському народу за підтримку України у важкі часи», - сказала заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

"Децентралізація" раніше писала, що у Черкасах протягом кількох місяців 132 представники активної учнівської молоді проходили практику в органах місцевого самоврядування. За словами Анастасії Чубіної, інтерес до місцевого самоврядування з боку молоді обумовлений глобальними змінами, які зараз відбуваються у нашій країні. Ці зміни, на її думку, викликають нову хвилю росту громадянської свідомості.

22.03.2023 - 13:33 | Переглядів: 3951

Приєднані зображення:

Теги:

молодь освіта спорт

Область:

Черкаська область
Читайте також:

05 серпня 2025

Серпень, що надихає новими можливостями

Серпень, що надихає новими можливостями

Серпень — місяць, коли літо ще триває, але вже відчувається наближення змін. Це час, коли на місцях дозріває не лише...

05 серпня 2025

Підтримка прифронтових регіонів: Уряд готує комплексну програму допомоги громадам, людям і бізнесу — Олексій Кулеба

Підтримка прифронтових регіонів: Уряд готує...

У прифронтових регіонах — складна, нестабільна, але надзвичайно стійка реальність. Люди залишаються, працюють,...

05 серпня 2025

Фінальна зустріч реформи PIM у Полтаві: громади отримали інструменти нової якості управління публічними інвестиціями

Фінальна зустріч реформи PIM у Полтаві: громади...

У Полтаві відбулася завершальна регіональна зустріч з презентації реформи управління публічними інвестиціями (Public...

04 серпня 2025

«Спочатку шукали охочих, а тепер – черга». Як Пʼядицька громада надає послуги з користування басейном сусідам

«Спочатку шукали охочих, а тепер – черга». Як...

Автор: Марія Булейко (Марковська) Пʼядицька громада, що на Івано-Франківщині, доводить: привід співпрацювати зі...