Всесвітня декларація була відмічена в останньому комюніке Великої сімки, а також підтримана на Всесвітньому саміті за демократію, що проводиться під головуванням США.
Всесвітню декларацію підписали вже понад 100 мерів з п'яти континентів.
Інформацію про Всесвітній саміт за демократію можна знайти за посиланням.
Голови українських територіальних громад можуть підписати Всесвітню декларацію мерів за демократію за посиланням або за лінком: http://surl.li/eyukk.
З українським перекладом декларації можна ознайомитись за посиланням.
Як повідомлялося, підписати декларацію закликав також київський міський голова, голова Асоціації міст України Віталій Кличко.
Теги:
Джерело:
Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування
14 серпня 2026
Анонс: Презентація нового проєкту Інституту...
Дата: 19 серпня 2026 року Час: 11:00 – 12:10 Місце: 01001, м Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий...
14 серпня 2026
Лише половина українських громад мають...
Українські громади активно співпрацюють одна з одною, проте вихід на європейський рівень партнерств залишається...
14 серпня 2026
Фінансова підтримка громад: Уряд розподілив майже 2,3 млрд грн додаткової дотації
Фінансова підтримка громад: Уряд розподілив...
Кабінет Міністрів України прийняв, підготовлений Міністерством фінансів України, проєкт розпорядження «Про розподіл...
14 серпня 2026
Polaris надасть громадам експертний супровід у розробці Статутів
Polaris надасть громадам експертний супровід у...
19 громад-партнерок Програми Polaris отримають підтримку за напрямом «Залучення на місцевому рівні» у...