24 березня 2023
Logo slogan

Громада з Миколаївської області презентувала інвестиційні пропозиції європейським партнерам

Делегація Коблівської громади взяла участь в міжнародному форумі ReBuild Ukraine 2023 у Варшаві. Голова громади Володимир Панич разом з колегами презентували потенційним міжнародним партнерам інвестиційний потенціал, розповіли про необхідність відновлення та розбудови постраждалих територій.


Попри повномашстабну війну Коблівська громада системно працювала над розробкою інвестиційних пропозицій, ставши учасником ініціативи «Громада дружня до бізнесу», яку реалізовувала ГО «Клуб ділових людей Україна» за підтримки U-LEAD.

“Для створення інформаційного стенду та презентаційних матеріалів для виставки ми взяли за основу інвестиційний паспорт та напрацьовані разом з експертами ідеї та пропозиції. Найбільші проекти, які наразі наша громада пропонує інвесторам - це будівництво індустріального парку, реабілітаційного центру для військовослужбовців та їхніх сімей, реконструкція очисних споруд, проекти з переробки сміття, альтернативної енергетики та берегоукріплення, водопостачання, водовідведення. Ми вдячні програмі U-LEAD за допомогу в роботі над інвестпаспортом громади та сподіваємося на подальшу співпрацю”, – розповів Сергій Федосєєв, голова правління «Агенції місцевого розвитку Коблівської сільської ради».

За його словами, впродовж 15-16 лютого 2023 року голова громади та його колеги провели десятки зустрічей і перемовин на міжнародному форумі ReBuild Ukraine, під час яких знайомили потенційних інвесторів та донорів із країн Європи з викликами та можливостями Коблівської громади.

 

 

ReBuild Ukraine 2023 – міжнародна виставка-форум з відбудови України, яка об’єднала керівників постраждалих громад та міст, представників влади, міжнародні фінансові установи та фонди, інвесторів та представників будівельної спільноти. За інформацією організаторів у Форумі взяли участь делегації з 22 країни світу, 23 українських громади, 70 муніципалітетів-гостей, 12 нацпавільйонів країн-партнерів, близько 500 світових донорських а фінансових організацій, понад 20 офіційних делегацій з різних країн світу.

“U-LEAD допомагає громадам системно підходити до процесів відновлення та відбудови. Одним із таких кроків є робота над інвестиційним паспортом. Багато країн готові допомагати українським громадам, і з ними потрібно працювати. Це кропітка робота, яку треба розпочинати вже зараз, як це зробили Коблівська та інші українські громади. Дуже важливо себе ідентифікувати і вміти розповісти про себе”, - зазначив Олег Ільницький, керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Миколаївській області.

Нагадаємо, впродовж 2021-2022 року Клуб Ділових Людей Україна за підтримки U-LEAD реалізовував ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах». В результаті команди 192 громад взяли участь у навчальних семінарах щодо системної взаємодії із локальним бізнесом, використання інструментів підтримки бізнесу та залучення інвестицій. Представники 24 найбільш вмотивованих команд отримали експертний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу, зокрема інвестиційного паспорту.

Теги:

міжнародна підтримка історії війни інвестиції

Область:

Миколаївська область

Громади:

Коблівська територіальна громада

Джерело:

Програма «U-LEAD з Європою»

Поділитися новиною:

Читайте також:

24 березня 2023

Публічні консультації в громаді: досвід Рівного і не лише

Публічні консультації в громаді: досвід Рівного...

Минуло чотири роки, відколи Рівненська міська рада внормувала процедуру публічних консультацій у громаді. Хоча цей...

24 березня 2023

«Хата-хаб» у Чигирині став прихистком для переселенців

«Хата-хаб» у Чигирині став прихистком для...

Участь у грантовому проєкті “Волонтерство в громаді” від ULEAD згодом допомогла чигиринцям долати виклики, пов’язані...

23 березня 2023

У Солотвинській громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг

У Солотвинській громаді відкрився Центр надання...

Сучасний ЦНАП Солотвинської громади, що на Івано-Франківщині, обслуговуватиме майже 27 тисяч жителів. Четверо...

23 березня 2023

29 березня - вебінар про новели трудового законодавства

29 березня - вебінар про новели трудового...

29 березня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...