31 березня 2023
Logo slogan

Новий освітній центр запрацював в Горохівській громаді на Волині

 

22 лютого у місті Горохів Волинської області відкрили освітній простір «Горохів хаб». Відкритий простір буде використовуватися для підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організації різних тренінгів для бізнесу та інших потреб громади. Цим простором зможуть користуватися і сусідні Берестечківська, Локачинська та Мар’янівська громади, які уклали Договір про міжмуніципальне співробітництво в сфері освіти.


На церемонії відкриття центру були присутні заступниця голови Волинської ОДА Вікторія Левчук, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам, Горохівський міський голова Віктор Годик, а також представники сфери освіти та громад Волині.

Габріель Абрагам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», зазначив:

«Розвиток міжмуніципального співробітництва є одним із ключових пріоритетів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Ми проводимо тренінги та консультації, щоб допомогти муніципалітетам співпрацювати один з одним для надання якісних державних послуг своїм громадянам. Експерти Проєкту супроводжують органи місцевого самоврядування на всіх етапах розробки угод про міжмуніципальне співробітництво».

Перші кроки з облаштування освітнього простору «Горохів хаб» здійснив Центр професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської міської ради. Міська рада виділлила окреме приміщення для майбутнього хабу. За підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який забезпечив простір технікою, ідею вдалось втілити в життя.

«Ми також сприяємо кращому наданню послуг у рамках цих угод через закупівлі в натуральній формі. Збільшуючи масштаби міжмуніципального співробітництва до громад за межами громад-партнерів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», ми розширюємо охоплення більшої кількості громадян, які можуть отримати користь від якісних державних послуг» – додав пан Абрагам.

Теги:

освіта співробітництво

Область:

Волинська область

Громади:

Горохівська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

23 березня 2023

У Солотвинській громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг

У Солотвинській громаді відкрився Центр надання...

Сучасний ЦНАП Солотвинської громади, що на Івано-Франківщині, обслуговуватиме майже 27 тисяч жителів. Четверо...

17 березня 2023

10 березня 2023

Шевченківська громада реалізувала проєкт з енергонезалежності за підтримки міжнародних партнерів

Шевченківська громада реалізувала проєкт з...

  Шевченківська сільська громада з допомогою проєкту «Суходров» розпочала виготовлення власного паливного...

10 березня 2023

Старша профільна школа на місцевому рівні. Досвід Славутської громади

Старша профільна школа на місцевому рівні....

Матеріал підготувала експертка SALAR International шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в...