1 березня - відкритий діалог: «Оптимізація адмінтерустрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів. Досвід функціонування інституту старост»
1 березня о 10:00 відбудеться відкритий діалог на тему: «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів. Досвід функціонування інституту старост».
На майданчику підкомітетів з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування і з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбудеться відкритий діалог на тему: «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів. Досвід функціонування інституту старост».
В рамках даного заходу планується обговорити цілі, етапи реформування та основні виклики, обумовлені військовою агресією російської федерації проти України, у сферах місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою України, служби в органах місцевого самоврядування, виборчого законодавства та функціонування інституту старост, зокрема, у Рівненській області, а також окреслити зміст комплексних законодавчих змін із зазначених питань.
До участі в обговоренні запрошені народні депутати України, представники державних органів, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, вітчизняних та міжнародних організацій та інституцій, науковці та експерти.
Захід відбудеться 1 березня о 10:00 у змішаному форматі (м. Рівне та у режимі відеоконференції на платформі ZOOM) за сприяння та підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).
Контактна особа з організаційних питань щодо забезпечення проведення заходу:
Каніковська Вероніка Олегівна, головний консультант секретаріату Комітету, тел. 044 255 23 19, kanikovska@rada.gov.ua.

Теги:
Джерело:
Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування

Поділитися новиною:
24 березня 2023
«Хата-хаб» у Чигирині став прихистком для переселенців
«Хата-хаб» у Чигирині став прихистком для...
Участь у грантовому проєкті “Волонтерство в громаді” від ULEAD згодом допомогла чигиринцям долати виклики, пов’язані...
23 березня 2023
У Солотвинській громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг
У Солотвинській громаді відкрився Центр надання...
Сучасний ЦНАП Солотвинської громади, що на Івано-Франківщині, обслуговуватиме майже 27 тисяч жителів. Четверо...
23 березня 2023
29 березня - вебінар про новели трудового законодавства
29 березня - вебінар про новели трудового...
29 березня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...
23 березня 2023
Як громада прихистила переселенців та пережила одну з найважчих зим в історії України
Як громада прихистила переселенців та пережила...
Дашівська громада, що на Вінниччині, утворилася шляхом об'єднання дванадцяти сільських рад. З початком...