28 травня 2023
Logo slogan

2,59 мільйона гривень залучили проєктні менеджери Радомишльської громади

Команда проєктних менеджерів Радомишльської громади у 2022 році допомогла підприємцям залучити 2,59 мільйона гривень по грантовій програмі єРобота в рамках державної програми мікрокредитування «Власна справа».


“Ми допомогли підприємцям підготувати 17 заявок на цю програму. 13 з них отримали грант, і вже створили 20 нових робочих місць”, - розповіла Олена Яцьківська, фахівчиня Радомишльської міської ради, що пройшла навчання U-LEAD з проєктного циклу, комунікації та інших напрямів, відвідала десятки навчань і навчальних візитів до інших громад.

Житомирський регіональний офіс U-LEAD організував інформаційну сесію для проєктних менеджерів та економістів громад, присвячену вивченню досвіду роботи команди Радомишльської громади. На цій зустрічі Олена Яцьківська розповіла, що кошти було отримано підприємцями для розвитку наявного бізнесу.

“Магазини продуктові та одягу, сімейне кафе, кафе-ресторан, мобільні кав'ярні, стаціонарні кав'ярні, пасіка, віртуальний клуб у Житомирі, фітнес студія та виробництво хлібобулочних виробів. Ці всі підприємства платитимуть податки в громаду і створять нові робочі місця”, - наголосила вона.

Окрім підготовки бізнес-планів у Радомишлі реалізували низку інших грантових програм. Зокрема відкрили Радомишльський бізнес Хаб, у якому допомагають місцевим підприємствам зростати та залучати додаткові ресурси. А за підтримки U-LEAD розробили інвестиційний паспорт громади.

Георгій Федорук, радник з муніципальних фінансів та управління U-LEAD в Житомирській області, розповів, що завдяки активності проєктних менеджерів активізувався розвиток бізнесу.

“В умовах повномасштабної війни фахівці громади спромоглись налагодити сталу комунікацію та сприяння підприємствам. І це головна причина успішності грантового сезону 2022 року. Адже підготувати проєкт - це лише частина роботи. Важливо мотивувати бізнес зростати та шукати нові ресурси”, - вважає він.

Окрім підтримки бізнесу, торік у Радомишлі реалізували проєкт підтримки переселенців, забезпечивши 490 господарств насіннєвими наборами. Також після початку російського вторгнення громада активізувала міжнародну співпрацю. Німецьке місто Ліндлар надало підтримку Радомишлю більш як на 5 мільйонів гривень. 19 інституцій міста пожертвували кошти для допомоги українській громаді у спеціально створений фонд.

Сьогодні команда проєктних менеджерів Радомишля готує дайджест грантових програм для підприємців та фахівців громади, робить розсилку зацікавленим громадянам, створила Viber-групу “Підприємці Радомишльської громади”, формує реєстр підприємств та реалізує із місцевими підприємствами акції та проєкти.

23.02.2023 - 12:34 | Переглядів: 949
2,59 мільйона гривень залучили проєктні менеджери Радомишльської громади

Теги:

бізнес історії війни

Область:

Житомирська область

Громади:

Радомишльська територіальна громада

Джерело:

Програма «U-LEAD з Європою»

Поділитися новиною:

Читайте також:

26 травня 2023

У Зноб-Новгородській громаді за підтримки U-LEAD запрацювала Аграрна сервісна служба

У Зноб-Новгородській громаді за підтримки...

Аграрна служба покликана допомагати мешканцям громади з обробкою землі, підтримувати процес самозабезпечення їх...

26 травня 2023

Особливості компенсацій для відновлення житлової нерухомості, пошкодженої внаслідок війни - запис вебінару

Особливості компенсацій для відновлення...

Програма DOBRE провела вебінар на тему: "Особливості компенсацій для відновлення окремих видів житлової нерухомості,...

26 травня 2023

Бердичів та Велюнь домовилися про співпрацю

Бердичів та Велюнь домовилися про співпрацю

У межах робочого візиту до Польщі, бердичівська делегація на чолі з міським головою Сергієм Орлюком, відвідала місто...

26 травня 2023

Представники українських громад стажувалися в муніципалітетах Данії та вивчали їхній досвід

Представники українських громад стажувалися в...

Протягом тижня фахівці дев'яти українських громад перебували в данському муніципалітеті Гульборгсунн, де пройшли...