Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування за 1-14 лютого 2023 року

Шведсько-український проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» продовжує публікацію ключових новин та актів про зміни у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування:

  • Оприлюднено для громадського обговорення проект Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення.
  • Якими послугами внутрішньо переміщені особи можуть скористатися онлайн?
  • Як правильно зафіксувати руйнування житла, щоб подати заявку на компенсацію?
  • Уряд ухвалив постанову про щомісячні грошові виплати громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною
  • Постанова КМУ «Про затвердження Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних» від 10.02.2023 № 124
  • Цифровізація процесу усиновлення: на порталі Дія доступні 5 нових послуг.

Це лише основні новини з моніторингу змін. Ознайомитись з повною версію дайджесту можна на сайті PROSTO за посиланням.


Добірку створено спільно з Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN за координації Віктора Тимощука, члена правління Центру політико-правових реформ,с.н.с. Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.

15.02.2023 - 15:12 | Переглядів: 4330
Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування за 1-14 лютого 2023 року

Теги:

адміністративні послуги Віктор Тимощук

Джерело:

Читайте також:

12 грудня 2025

Французький досвід для українських громад: профільний Комітет вивчає модель агломерацій та систему місцевого фінансового контролю

Французький досвід для українських громад:...

Члени Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального...

12 грудня 2025

Коли знання запускають участь: як Здолбунівська громада робить інструменти участі зрозумілими для мешканців

Коли знання запускають участь: як Здолбунівська...

Авторки: Тетяна Лукеря, Олександра Койдель – Центр демократичної стійкості (Київська школа економіки) Частина...

12 грудня 2025

Як органам місцевого самоврядування проводити випробування при призначенні на посади: нові рекомендації від НАДС

Як органам місцевого самоврядування проводити...

Національне агентство України з питань державної служби затвердило Методичні рекомендації щодо проходження...

11 грудня 2025

Можливості для громад Дніпропетровщини та Житомирщини: презентація проєкту U-RESTORE

Можливості для громад Дніпропетровщини та...

  18 грудня команда проєкту U-RESTORE проведе онлайн-презентацію у Zoom, щоб представити проєкт і можливості...