19 лютого 2016 року виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко та директор Обласного офісу реформ Сергій Тихоновський прийняли участь в установчих зборах Української асоціації сільських та селищних рад Луганської області. Даний захід пройшов за участі заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Кліменка та голів сільських та селищних рад. Наталія Бойко поділилась досвідом роботи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України.
Сергій Тихоновський виступив з інформацією стосовно ситуації із проведенням реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування в Луганській області, зазначив ряд фінансових переваг створення об’єднаних територіальних громад на прикладі Білокуракинської та Новопсковської об’єднаних селищних територіальних громадах, акцентував увагу присутніх на обсягах коштів, які передбачені в бюджеті на 2016 рік для розвитку об’єднаних територіальних громад.
Виступаючий зазначив: «В 2015 році сумарний бюджет територіальних громад, які увійшли до складу Білокуракинської об’єднаної територіальної громади складав 7,8 млн. грн. Після об’єднання він склав 46, 5 млн.грн., з них – 12,8 млн. грн.. – це податок на доходи фізичних осіб, 18,5 млн. грн. – освітня субвенція, 8 млн. грн. - медична субвенція, 246 тис.грн. – базова дотація. Так само по Новопсковській об’єднаній територіальній громаді. До об’єднання сумарний бюджет складав – 12,3 млн. грн. Після об’єднання – 25,5 млн. грн..»
За підсумками установчих зборів було обрано керівництво Луганського регіонального відділення Української асоціації сільських та селиищних ради та делегацію для участі у всеукраїнських зборах.
06 лютого 2026
Акселераційна програма Clusters4Regions: новий етап розвитку кластерного менеджменту в Україні
Акселераційна програма Clusters4Regions: новий...
2 лютого розпочала роботу Школа кластерного менеджменту #Clusters4Regions — акселераційна навчальна програма...
06 лютого 2026
Анонс: як Україна адаптує місцеве самоврядування до стандартів ЄС — підсумки проєкту ЦППР
Анонс: як Україна адаптує місцеве...
Система місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні зіштовхується з викликами воєнного...
05 лютого 2026
Міжнародні програми підтримки громад: гід можливостей для відновлення та розвитку
Міжнародні програми підтримки громад: гід...
Matchmaking сесія під час Impact.Zhytomyr 2.0 Forum Автори: Ярослав Жидик, асоційований партнер...
05 лютого 2026
Час на якість: що дає громадам відтермінування містобудівних дедлайнів
Час на якість: що дає громадам відтермінування...
У попередніх матеріалах ми говорили про «страх підпису» у відбудовчих проєктах — явище, з яким сьогодні стикаються...