Гранти від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Молодіжні працівники та Молодіжні ради

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» шукає організації для реалізації грантових проєктів, спрямованих на залучення молоді до місцевого самоврядування:

  • Молодіжні працівники.
  • Молодіжні ради.

Для посилення громадської активності на локальному рівні ці конкурси спрямовані на залучення заявок від організацій громадянського суспільства в областях-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» - Полтавській, Житомирській, Волинській, Рівненській, Одеській, Львівській, Закарпатській областях.

Молодіжні працівники (RFA-HOVERLA-010). Цей конкурс має на меті підтримати впровадження інструментів, які будуть сприяти залученню молоді до участі у прийнятті рішень на місцевому рівні через підготовку кваліфікованих молодіжних працівників. Активності гранту мають поглибити теоретичні знання та покращити практичні навички молодіжних лідерів і фахівців у молодіжному секторі партнерських громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та допомогти громадам спланувати ефективну молодіжну політику. Детальніше про грант читайте за посиланням.

Молодіжні ради (RFA-HOVERLA-011). Цей конкурс має на меті підтримати розробку та впровадження інструментів для сприяння залученню молоді через молодіжні ради та участь громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні, створення та зміцнення молодіжних рад під час воєнного стану.  Детальніше про грант читайте за посиланням.

У разі запитань щодо цих грантів, звертайтесь у письмовій формі до відділу грантів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на електронну адресу: hoverlagrants@dai.com (у темі необхідно зазначити: Запитання щодо RFA-HOVERLA-010 чи RFA-HOVERLA-011 відповідно), не пізніше 17:00  10 лютого 2023 року. Щоб отримувати новини щодо цих грантів гранту,  заявники повинні зареєструватись за посиланням.

7 лютого о 15:00 експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведуть онлайн-презентацію, присвячену цим грантам, де потенційні заявники зможуть поставити запитання й отримати докладну інформацію. Для участі реєструйтеся за цим посиланням до 17:00 6 лютого 2023 року.

Заявки на участь у грантах потрібно подати на адресу електронної пошти: hoverlagrants@dai.com не пізніше 17:00 23 лютого 2023 року.

25.01.2023 - 10:31 | Переглядів: 1040
Гранти від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Молодіжні працівники та Молодіжні ради

Теги:

грант молодь

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

27 січня 2023

Нікополь офіційно підтвердив наміри налагодити побратимські відносини з Коллінгом

Нікополь офіційно підтвердив наміри налагодити...

Нікопольська міська рада прийняла рішення укласти угоду про встановлення побратимських відносин з данською комуною...

27 січня 2023

Вакансія: асистент проєкту

Вакансія: асистент проєкту

SALAR International оголошує вакансію Асистента Проєкту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" строком на 11...

27 січня 2023

«Стала мобільність у громадах: рекомендації щодо відновлення» - посібник від «U-LEAD з Європою»

«Стала мобільність у громадах: рекомендації...

Фахівці Програми «U-LEAD з Європою» підготували рекомендації для громад щодо відновлення мобільності. Пошкоджена...

27 січня 2023